kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
KBC "Bihać"
Kbk Galaja
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBV " Vitez " Bosanska Krupa
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FOJNICA
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -27
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) +65
PF - Juniors (male) -57
LC - Y. cadets (male) -42
LC - Y. cadets (female) -52
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -57
PF - Boys beginners -27
1001
134
6
ADI ORAŠČANIN (TKD BOS)
190
7
ELMAS MEŠIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ELMAS MEŠIĆ, KBC "Bihać"
2. ADI ORAŠČANIN, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1012
1
2
MENSUR RAZIC (CIRO)
198
6
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1013
3
3
FARUK KAMERIC (CIRO)
123
7
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
1015
198
3
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
123
2
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. MUHAMED LJUBIJAKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. MENSUR RAZIC, Kbk Galaja
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
PF - Younger cadets (male) -47
1014
113
11
AARON ĆANY SAMARDŽIĆ (TKD BOS)
230
6
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. AARON ĆANY SAMARDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
1
53
10
JASMINA CEHIC (POKOJ)
187
0
SARA KIŠMETOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. JASMINA CEHIC, KBS Pokoj
2. SARA KIŠMETOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1017
241
5
HAMED DZAFIC (BIHAC)
121
8
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
1018
115
0
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
195
5
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1020
121
2
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
195
6
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. ISHAK MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ARMAN ŠABIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. HAMED DZAFIC, "ZINO"
PF - Older cadets (male) -63
1019
206
0
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
136
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
250
MIRSAD KUTIĆ (CIRO)
1021
136
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
250
4
MIRSAD KUTIĆ (CIRO)
Medalists
1. MIRSAD KUTIĆ, Kbk Galaja
2. EMIN BALTIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AMAR BOSNIĆ, Kbk Galaja
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1022
135
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
106
0
ANELA KOZARAC (CIRO)
Medalists
1. ALMEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ANELA KOZARAC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1023
118
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
63
0
KOZARAC EMA (CIRO)
51
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
1025
118
7
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
51
0
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AJLA DEMIROVIC, KBS Pokoj
3. KOZARAC EMA, Kbk Galaja
3. ----
PF - Older cadets (female) +65
1024
133
1
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
138
4
ENA OMEROVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. ENA OMEROVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMILA TOPALOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -57
1026
220
6
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
140
1
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DJORDJE KRSMANOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. ANES MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (male) -42
1034
114
1
AARON ĆANY SAMARDŽIĆ (TKD BOS)
180
2
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
2. AARON ĆANY SAMARDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (female) -52
1038
188
0
SARA KIŠMETOVIĆ (TKD BOS)
256
3
MEDINA DEDIĆ (TEŠANJ)
174
ZULIĆ AMNA (MUSTAFA)
1040
256
0
MEDINA DEDIĆ (TEŠANJ)
174
0
ZULIĆ AMNA (MUSTAFA)
Medalists
1. MEDINA DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ZULIĆ AMNA, KBS Ljutoč Orašac
3. SARA KIŠMETOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
1039
21
0
HANAN AVDIC (CIRO)
242
0
HAMED DZAFIC (BIHAC)
122
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
254
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
116
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
1041
21
0
HANAN AVDIC (CIRO)
122
0
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
1042
254
0
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
116
3
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
1044
21
3
HANAN AVDIC (CIRO)
116
0
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. HANAN AVDIC, Kbk Galaja
2. ARMAN ŠABIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ISHAK MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. MEHMED BEJTIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -63
1043
137
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
39
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
169
SEMIR GALIĆ (UNIJABV)
207
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
252
ALDIN MATIĆ (BORAC)
1045
39
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
169
0
SEMIR GALIĆ (UNIJABV)
1046
207
0
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
252
0
ALDIN MATIĆ (BORAC)
1048
39
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
252
3
ALDIN MATIĆ (BORAC)
Medalists
1. ALDIN MATIĆ, KBS Borac Jelah
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR BOSNIĆ, Kbk Galaja
3. SEMIR GALIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Older cadets (female) -50
2001
239
1
AJNA BRKIC (BIHAC)
119
2
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
65
KOZARAC EMA (CIRO)
2003
119
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
65
0
KOZARAC EMA (CIRO)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. KOZARAC EMA, Kbk Galaja
3. AJNA BRKIC, "ZINO"
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
2002
154
0
DELIĆ ANESA (MUSTAFA)
96
3
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
2004
96
0
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
3
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMNA MUSIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. DELIĆ ANESA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
2005
132
3
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
196
0
ELLA RAMULIĆ (BIHAĆ)
139
ENA OMEROVIĆ (TKD BOS)
2007
132
0
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
139
0
ENA OMEROVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. ENA OMEROVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMILA TOPALOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ELLA RAMULIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
LC - Juniors (male) -57
2006
141
2
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
12
1
ALDIN CATIC (CIRO)
Medalists
1. ANES MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ALDIN CATIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----