kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Sana Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beg.(male) -42
KL - O. cadets beg.(male) -57
KL - O. cadets beg.(female) -47
KL - Juniors (male) -57
KL - Seniors (male) -84
KL - O. cadets beg.(male) -42
2021
69
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
262
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
253
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
2023
69
2
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
253
1
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
Osvajači medalja
1. ZARIF GOJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MURAT HAJDAREVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
3. ----
KL - O. cadets beg.(male) -57
2024
182
0
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
121
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
25
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
74
SEID ŠARIĆ (N. GRAD)
122
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
2026
182
0
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
25
3
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
2025
74
2
SEID ŠARIĆ (N. GRAD)
122
1
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
2028
25
3
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
74
0
SEID ŠARIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. SEID ŠARIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. AJDIN ALIBALIĆ, KBS Borac Jelah
3. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - O. cadets beg.(female) -47
2031
280
3
SARA VOJIĆ (KURTO)
73
0
AJLA KOŽLJAK (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. SARA VOJIĆ, KBV Kurto
2. AJLA KOŽLJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -57
2042
218
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
70
3
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
236
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
2045
70
3
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
236
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. ----
KL - Seniors (male) -84
2059
72
2
EMIR PAĆUKA (N. GRAD)
283
1
DURSUM HASANIC (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. EMIR PAĆUKA, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. DURSUM HASANIC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----