kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje +65
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
PF - Stariji kadeti -42
A021
160
0
MARIO ABAZA (TROGIR)
162
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
49
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A022
161
6
LOREN DOMBA (LAV)
256
3
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
140
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
A023
162
8
ANTONIO JURMAN (PLANET)
49
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A024
161
0
LOREN DOMBA (LAV)
140
7
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
A026
162
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
140
1
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -69
A047
157
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
237
10
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
154
BRANKO SKOKO (TROGIR)
A049
237
10
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
154
0
BRANKO SKOKO (TROGIR)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
2. BRANKO SKOKO, TROGIR
3. JOSIP PALADA, TROGIR
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
A005
98
11
LORENA POŽEGA (TGRSL)
153
0
DORINDA SARTORI (TROGIR)
128
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
A007
98
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
128
6
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. DORINDA SARTORI, TROGIR
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
A018
221
10
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
152
0
ANA PALADA (TROGIR)
97
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
A020
221
12
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
97
5
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ANA PALADA, TROGIR
3. ----
FC - Seniori -75
D003
104
1
VLADIMIR IVAN (PITBUL)
59
2
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
D004
110
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
300
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D005
40
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
D006
156
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D024
59
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D025
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D042
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
263
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. PETAR TONKOVIĆ, IMOTSKI
FC - Seniori -81
177
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
D007
121
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
159
0
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
D008
133
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
25
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
D009
141
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
178
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
D026
177
2
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
121
1
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
D027
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
141
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
D043
177
3
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆUKLIN, PIT BULL, Zagreb
2. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
FC - Seniori -86
255
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
D010
26
2
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
307
1
DAVOR BUDAN (CRO-ZD)
30
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
155
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
D028
255
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
26
0
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
D029
30
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
155
3
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
D044
255
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
155
0
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
Osvajači medalja
1. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
2. IVAN CIVADELIĆ, TROGIR
3. ANTONIO JANDRIĆ, PIT BULL, Split
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -91
24
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
D011
260
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
158
0
KRISTIAN TOLJ (TROGIR)
36
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
262
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
D030
24
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
260
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
D031
36
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
262
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
D045
24
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
36
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE BARIČEVIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. MARINO ŠESTAN, SVETI KRŠEVAN