kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -55
FC - Juniori -60
FC - Juniori -71
FC - Juniorke -65
FC - Seniori -75
LC - Juniorke -55
B037
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
282
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
B039
187
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B040
127
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
83
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
B041
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
17
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
B042
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B043
127
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
B045
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
53
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
FC - Juniori -60
C024
299
0
KRISTIJAN JONJIĆ (FIGHTER)
34
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. KRISTIJAN JONJIĆ, IMOTSKI
3. ----
3. ----
FC - Juniori -71
C001
147
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
27
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
C002
105
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
112
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C003
248
0
HRVOJE KATIC (UNIRENT)
58
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
C004
281
0
IVO PERKUŠIĆ (FIGHTER)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C018
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
112
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C019
58
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C032
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
FC - Juniorke -65
C016
324
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
264
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
C017
270
0
MILJENKA KATIĆ (MORNAR)
284
3
KRISTINA BORAS (FIGHTER)
C031
324
2
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
284
1
KRISTINA BORAS (FIGHTER)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, PIT BULL, Split
2. KRISTINA BORAS, IMOTSKI
3. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. MILJENKA KATIĆ, MORNAR
FC - Seniori -75
D003
104
1
VLADIMIR IVAN (PITBUL)
59
2
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
D004
110
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
300
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D005
40
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
D006
156
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D024
59
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D025
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D042
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
263
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. PETAR TONKOVIĆ, IMOTSKI