kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori +94
LC - Juniori -63
FC - Seniori -81
PF - Seniori +94
A079
20
9
VLATKO ZNIKA (KBK)
136
13
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
A080
124
0
NIKOLA MRAOVIĆ (VSG)
139
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
A081
136
16
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
139
15
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. VLATKO ZNIKA, LEGEND
3. NIKOLA MRAOVIĆ, VISOČICA
LC - Juniori -63
B004
169
0
KENAN ŠEPEROVIĆ (PLANET)
18
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
B006
122
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
130
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B007
273
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
296
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
119
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
B008
18
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
130
1
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B009
273
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
119
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
B011
18
0
TEO ČENDAK (SUŠAK)
119
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
FC - Seniori -81
177
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
D007
121
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
159
0
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
D008
133
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
25
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
D009
141
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
178
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
D026
177
2
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
121
1
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
D027
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
141
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
D043
177
3
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆUKLIN, PIT BULL, Zagreb
2. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR