kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
MINOTAUR
PLANET SPORT
TROJAN ISTRA
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -33
PF - Djevojčice +36
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
KL - Stariji kadeti -69
PF - Dječaci -24
A002
35
6
TEO ŠVERKO (ZELG)
89
0
IVAN ANTONIO POTOČNJAK (ZEUS)
178
TOMAS DAJČIĆ (MINOTAU)
A004
35
7
TEO ŠVERKO (ZELG)
178
0
TOMAS DAJČIĆ (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TEO ŠVERKO, TROJAN ISTRA
2. TOMAS DAJČIĆ, MINOTAUR
3. IVAN ANTONIO POTOČNJAK, ZEUS
3. ----
PF - Dječaci -27
A003
97
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
90
0
LEON MARKOVIĆ (ZEUS)
107
FELIX BILIĆ (PLANET)
A005
97
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
107
11
FELIX BILIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID DEVIĆ, PLANET SPORT
3. LEON MARKOVIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Dječaci -33
A009
8
2
RAUL SMOLICA (ZEUS)
187
4
IVANO BRDAR (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. IVANO BRDAR, MINOTAUR
2. RAUL SMOLICA, ZEUS
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +36
B008
54
3
PIA KROTA (BUZET)
232
14
TEA PERHAT (ZEUS)
Osvajači medalja
1. TEA PERHAT, ZEUS
2. PIA KROTA, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
A019
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
9
0
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
A021
118
10
LIAM CVITIĆ (PLANET)
62
5
LEON TOMAŠIĆ (BUZET)
A022
160
8
TIN PETRIĆ (PLANET)
29
4
ALESSIO MORAS (ZELG)
251
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A023
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
118
0
LIAM CVITIĆ (PLANET)
A024
160
10
TIN PETRIĆ (PLANET)
251
9
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A026
163
10
VITO LAZARIĆ (PLANET)
160
9
TIN PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. LIAM CVITIĆ, PLANET SPORT
3. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađi kadeti -42
A025
88
6
IVAN BATEL (ZELG)
66
0
DAVID PETOHLEB (BUZET)
A027
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
1
0
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A028
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
39
0
AZUR HALIMOVIĆ (BUZET)
172
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A029
88
0
IVAN BATEL (ZELG)
99
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
A030
197
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
172
3
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A032
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. IVAN BATEL, TROJAN ISTRA
PF - Mlađe kadetkinje -42
B012
3
7
ERIN ARMAN (ZEUS)
55
0
PIA KROTA (BUZET)
167
EMA KALIGARI (MINOTAU)
2
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
36
ANA NEMARNIK (BUZET)
B014
3
3
ERIN ARMAN (ZEUS)
167
2
EMA KALIGARI (MINOTAU)
B013
2
0
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
36
6
ANA NEMARNIK (BUZET)
B016
3
3
ERIN ARMAN (ZEUS)
36
7
ANA NEMARNIK (BUZET)
Osvajači medalja
1. ANA NEMARNIK, FIGHTER
2. ERIN ARMAN, ZEUS
3. ELISA BERTOŠA, ZEUS
3. EMA KALIGARI, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti -52
A043
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
211
1
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
A044
69
2
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
7
7
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
A046
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
7
3
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DEJAN KRALJEVIĆ, ZEUS
3. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -57
92
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A045
173
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
6
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A047
193
9
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
78
3
ANTONIO SOLDAN (ZELG)
146
NOA JAKLIN (PLANET)
A048
92
13
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
173
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
A049
193
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
146
11
NOA JAKLIN (PLANET)
A051
92
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
146
6
NOA JAKLIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
PF - Starije kadetkinje -55
B023
168
0
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
250
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
4
NIKA ARMAN (ZEUS)
B025
168
5
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
4
7
NIKA ARMAN (ZEUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ARMAN, ZEUS
2. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
C014
208
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
5
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
213
SARA ŠILIĆ (MINOTAU)
C016
208
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
213
3
SARA ŠILIĆ (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. SARA ŠILIĆ, MINOTAUR
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
C038
26
3
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
231
0
MARKO BERNOBIĆ (ZEUS)
Osvajači medalja
1. RONI PAVLOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. MARKO BERNOBIĆ, ZEUS
3. ----
3. ----