kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
A014
108
4
FELIX BILIĆ (PLANET)
98
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. DAVID DEVIĆ, PLANET SPORT
2. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
A016
65
0
DARIO PETOHLEB (BUZET)
120
6
LUKA GRABAR (PLANET)
132
MAX BILIĆ (PLANET)
151
OLEG CETINA (PLANET)
143
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A018
120
6
LUKA GRABAR (PLANET)
132
0
MAX BILIĆ (PLANET)
A017
151
0
OLEG CETINA (PLANET)
143
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A020
120
2
LUKA GRABAR (PLANET)
143
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. OLEG CETINA, PLANET SPORT
3. MAX BILIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
A019
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
9
0
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
A021
118
10
LIAM CVITIĆ (PLANET)
62
5
LEON TOMAŠIĆ (BUZET)
A022
160
8
TIN PETRIĆ (PLANET)
29
4
ALESSIO MORAS (ZELG)
251
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A023
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
118
0
LIAM CVITIĆ (PLANET)
A024
160
10
TIN PETRIĆ (PLANET)
251
9
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A026
163
10
VITO LAZARIĆ (PLANET)
160
9
TIN PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. LIAM CVITIĆ, PLANET SPORT
3. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađi kadeti -42
A025
88
6
IVAN BATEL (ZELG)
66
0
DAVID PETOHLEB (BUZET)
A027
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
1
0
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A028
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
39
0
AZUR HALIMOVIĆ (BUZET)
172
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A029
88
0
IVAN BATEL (ZELG)
99
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
A030
197
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
172
3
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A032
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. IVAN BATEL, TROJAN ISTRA
PF - Mlađi kadeti -47
A031
252
4
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
238
7
NIKO DEVIĆ (PLANET)
237
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
A033
238
14
NIKO DEVIĆ (PLANET)
237
7
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. NIKO DEVIĆ, PLANET SPORT
2. ATEO SULJANOVIĆ, PLANET SPORT
3. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
A034
210
15
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
63
5
ANDREJ MAJCAN (BUZET)
30
ERIK FLEGO BURŠIĆ (ZELG)
A036
210
3
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
30
6
ERIK FLEGO BURŠIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. ERIK FLEGO BURŠIĆ, TROJAN ISTRA
2. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANDREJ MAJCAN, FIGHTER
3. ----