kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
KL - Seniorke -65
PF - Mlađi kadeti -28
A001
26
12
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
42
8
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A002
62
11
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
210
5
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (HBD)
A003
91
13
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
88
9
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
176
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A004
26
9
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
62
15
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
A005
91
11
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
176
0
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A007
62
12
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
91
2
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti -37
A012
171
9
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
87
14
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
114
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A014
89
7
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
68
9
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
TIN PETRIĆ (PLANET)
215
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
IAN ČIĆAK (NINJA)
A015
87
0
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
0
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
A016
114
0
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
11
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A017
68
0
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
A018
215
5
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
14
IAN ČIĆAK (NINJA)
A019
87
2
VITO LAZARIĆ (PLANET)
117
12
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A020
68
11
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
161
1
IAN ČIĆAK (NINJA)
A022
117
16
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
68
6
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. IVOR NERALIĆ, KUTINA
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. IAN ČIĆAK, NINJA
KL - Seniorke -65
90
MIRELA RADIĆ (GLINA)
D006
22
0
TEA ŠOLIĆ (BORACPŽ)
50
3
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
D007
128
0
JASENKA RIBARIĆ (BUDOL)
53
3
TIHANA JAGODIĆ (KBKF)
147
ANA DEŽELJIN (SPORT L)
D018
90
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
50
3
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
D019
53
3
TIHANA JAGODIĆ (KBKF)
147
0
ANA DEŽELJIN (SPORT L)
D027
50
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
53
3
TIHANA JAGODIĆ (KBKF)
Osvajači medalja
1. TIHANA JAGODIĆ, FORTIS
2. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. ANA DEŽELJIN, SPORT LIFE
3. MIRELA RADIĆ, GLINA