kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Seniori -74
KL - Seniori -74
PF - Mlađe kadetkinje -32
A041
71
1
EMA HARMICAR (KUTINA)
235
11
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A043
98
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
164
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
116
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A044
199
10
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
151
0
IVANA PODHRAŠKI (KRAPINA)
63
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
NINA IVAS (HBD)
A045
235
3
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
9
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A046
98
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
116
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A047
199
3
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
63
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
A048
234
12
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
4
NINA IVAS (HBD)
A049
200
8
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
116
9
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A050
63
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
3
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
A052
116
4
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
63
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MATEA DOŠEN, VELEBIT
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -47
B004
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
165
0
MARTA ŠEBAJ (KBK)
34
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B006
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
34
10
NIKOL BIBER (TIGAR)
B007
237
11
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
1
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B009
34
0
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. NIKOL BIBER, TIGAR, Karlovac
3. KARLA PTIČAR, ZMAJ
3. JANA MAJCENIĆ, KRAPINA
PF - Seniori -74
B022
198
20
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
158
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
B023
179
0
PATRIK BERGER (ZG)
162
0
FRAN BISCAN (KBK)
B025
198
20
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
179
13
PATRIK BERGER (ZG)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. ----
KL - Seniori -74
137
ANTE BUZOV (UNIRENT)
C002
204
0
IVAN VUKUŠIĆ (KOBRABJ)
224
3
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C003
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
0
FILIP BIRKIĆ (PALESTR)
C004
163
0
FRAN BISCAN (KBK)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
121
UROŠ PAJIĆ (KING)
C005
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
93
0
LEON SABO (KBK FF)
C006
51
1
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
172
2
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C013
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
224
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C014
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
C015
121
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C016
172
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C022
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
44
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C023
55
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C029
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
46
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN