kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
A041
71
1
EMA HARMICAR (KUTINA)
235
11
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A043
98
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
164
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
116
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A044
199
10
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
151
0
IVANA PODHRAŠKI (KRAPINA)
63
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
NINA IVAS (HBD)
A045
235
3
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
9
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A046
98
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
116
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A047
199
3
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
63
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
A048
234
12
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
4
NINA IVAS (HBD)
A049
200
8
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
116
9
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A050
63
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
3
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
A052
116
4
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
63
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MATEA DOŠEN, VELEBIT
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -37
A051
70
10
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
123
0
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
159
LADA VUKIĆ (NINJA)
A053
195
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
102
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
132
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A054
70
4
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
159
2
LADA VUKIĆ (NINJA)
A055
195
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
132
0
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A056
70
0
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
195
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. BARBARA SIMONOVIĆ, KUTINA
3. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LADA VUKIĆ, NINJA
PF - Mlađe kadetkinje -42
B001
65
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
103
2
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
236
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
206
ERIN ARMAN (ZEUS)
69
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
B003
65
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
236
1
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
B002
206
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
69
1
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
B005
65
6
RENATA HOŠKO (KUTINA)
206
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
Osvajači medalja
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. ERIN ARMAN, ZEUS
3. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -47
B004
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
165
0
MARTA ŠEBAJ (KBK)
34
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B006
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
34
10
NIKOL BIBER (TIGAR)
B007
237
11
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
1
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B009
34
0
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. NIKOL BIBER, TIGAR, Karlovac
3. KARLA PTIČAR, ZMAJ
3. JANA MAJCENIĆ, KRAPINA
PF - Mlađe kadetkinje +47
B008
101
2
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
133
8
ANTONIA BILEN (DRAGA)
6
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
B010
177
1
LEELOO FIKET (BTI)
67
8
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
2
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
B011
133
5
ANTONIA BILEN (DRAGA)
6
9
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
B012
67
9
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
2
8
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
B015
6
5
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
67
7
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LEONA ŠAMEC, KUTINA
2. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. ANTONIA BILEN, DRAGA