kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
BUJE
DRAGA
FIGHTER
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci +36
PF - Djevojčice -24
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -33
LC - Juniori -63
PF - Dječaci -24
A001
24
1
ANTONIO MUSTAF (OMEGA)
58
10
TEO ŠVERKO (ZELG)
19
LUKA ČAKARIĆ (KUTINA)
20
GABRIJEL VIDEC (BUJE)
27
LENNY BALAŽIĆ (OMEGA)
A003
58
14
TEO ŠVERKO (ZELG)
19
7
LUKA ČAKARIĆ (KUTINA)
A002
20
1
GABRIJEL VIDEC (BUJE)
27
10
LENNY BALAŽIĆ (OMEGA)
A005
58
4
TEO ŠVERKO (ZELG)
27
2
LENNY BALAŽIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. TEO ŠVERKO, TROJAN ISTRA
2. LENNY BALAŽIĆ, OMEGA
3. LUKA ČAKARIĆ, KUTINA
3. GABRIJEL VIDEC, BUJE
PF - Dječaci +36
A015
80
2
DIEGO KOUKLADAS (HBD)
15
5
GORAN MOCONJA (KUTINA)
54
NIKI TIŠLER (BUZET)
A017
15
10
GORAN MOCONJA (KUTINA)
54
0
NIKI TIŠLER (BUZET)
Osvajači medalja
1. GORAN MOCONJA, KUTINA
2. NIKI TIŠLER, FIGHTER
3. DIEGO KOUKLADAS, HBD
3. ----
PF - Djevojčice -24
A022
90
10
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
55
0
NELA ŽULIĆ (BUZET)
57
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
A024
90
6
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
57
3
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. ARIELA MARKOVIĆ, KUTINA
2. ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ, TROJAN ISTRA
3. NELA ŽULIĆ, FIGHTER
3. ----
PF - Djevojčice -27
84
EVA MATIĆ (JASTREB)
A016
52
4
ANĐELA ŠANIĆ (BUZET)
12
9
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
A018
56
0
EMA RADOVIĆ (BUZET)
63
10
RITA ČIRJAK (DRAGA)
A019
11
2
IVA TKALČIĆ (SUŠAK)
13
5
NIKA VONDRA (KUTINA)
A020
84
10
EVA MATIĆ (JASTREB)
12
0
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
A021
63
1
RITA ČIRJAK (DRAGA)
13
5
NIKA VONDRA (KUTINA)
A023
84
10
EVA MATIĆ (JASTREB)
13
0
NIKA VONDRA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. NIKA VONDRA, KUTINA
3. LUCIJA CVIJETIĆ, SUŠAK
3. RITA ČIRJAK, DRAGA
PF - Djevojčice -33
A026
18
11
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
9
1
NAOMI VIGINI (BUJE)
14
LUNA MLINAR (KUTINA)
A028
18
7
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
14
1
LUNA MLINAR (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TESSA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUNA MLINAR, KUTINA
3. NAOMI VIGINI, BUJE
3. ----
LC - Juniori -63
A032
44
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
92
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
A033
3
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
65
0
ALEX TERLEVIC (KING)
A034
39
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
75
0
SANDI STENTA (PLANET)
A035
72
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
4
3
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A046
44
1
MORIS TRBULIN (PLANET)
3
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A047
39
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
4
2
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A062
3
1
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
4
2
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT