Odabrano natjecanje: Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)

DISCIPLINE
 
 

LC - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVANO ČELIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M+6933909
2.NOA JAKLINPLANET SPORTLC-SKAD-M-5733909
3.VANJA BURMUDŽIJAKUTINALC-SKAD-M-6333909
4.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M-5233808
5.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADLC-SKAD-M-3722606
6.ANTE CVITANOVIĆMOSLAVACLC-SKAD-M-4722504
7.NOA ŠVEGERFIGHTERLC-SKAD-M-4222504
8.MATEJ ŽAMARIJAJASTREBLC-SKAD-M-6911201
9.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACLC-SKAD-M-5743906
10.RAUL LABINACKINGLC-SKAD-M-6332603
11.VIKTOR BRZOJAVELEBITLC-SKAD-M+6932603
12.DAVID SIMIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-6921402
13.GABRIJEL LATINNINJALC-SKAD-M-4721402
14.RYAN ALIČAJIĆBUJELC-SKAD-M-5221301
15.DUJE RAVLIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-5721300
16.FRAN GRUBIŠAJASTREBLC-SKAD-M-5221300
17.JAN MIKULIĆTIGAR BRODLC-SKAD-M-5721300
18.LUKA PALMVRSARLC-SKAD-M-6321300
19.MATEO PETERNELKINGLC-SKAD-M-3721300
20.SEBASTIAN PAVATIĆBUJELC-SKAD-M-5221300
21.SVEN MAČEŠIĆJASTREBLC-SKAD-M+6921300
22.SVEN IVIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-6321300
23.TINO PAĆALATMINOTAURLC-SKAD-M-5721300
24.TOMISLAV ERCEGMarjanLC-SKAD-M+6921300
25.VALENTINO VIDECBUJELC-SKAD-M-572120-2
26.ANDRIJA VIDOŠEVIĆMarjanLC-SKAD-M-571010-1
27.PATRIK ŠIMUNOVIĆKUTINALC-SKAD-M-421010-1
28.ADRIAN TOPALLIPRETORIANLC-SKAD-M-471000-3
29.DAVID KOMSICKINGLC-SKAD-M-521000-3
30.DINO MARASTERMINATORLC-SKAD-M+691000-3
31.DOMAGOJ FIKETBUDOKAI LABINLC-SKAD-M-571000-3
32.EMANUEL SUROPDRAGALC-SKAD-M-571000-3
33.EMIL MUJKIĆBUDOKAI LABINLC-SKAD-M-421000-3
34.FILIP KARAMARKOSVETI MATEJLC-SKAD-M-631000-3
35.IAN BENČAKCROATIALC-SKAD-M-631000-3
36.JAKOV PALIJANIMPACTLC-SKAD-M-471000-3
37.JAKOV TOPIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-631000-3
38.LEART GASHIAKADEMIJA OMIŠKA STINALC-SKAD-M+691000-3
39.LEONE LUČIĆSVETI MATEJLC-SKAD-M-571000-3
40.MARIN BOŽIĆSVETI JURE, GataLC-SKAD-M-571000-3
41.MARINO STORIĆHBDLC-SKAD-M-691000-3
42.MARKO VUKŠIĆOFCLC-SKAD-M-521000-3
43.MAURO OZRETIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-631000-3
44.NINO MIŠKULINKINGLC-SKAD-M+691000-3
45.OSKAR BRZOJAVELEBITLC-SKAD-M-371000-3
46.PETAR MIRKO JURČEVIĆDALMACIJALC-SKAD-M-521000-3
47.TIN PETRIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M-371000-3
48.TINO MIŠKULINKINGLC-SKAD-M+691000-3

LC - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NADJA UZELACDRAGON&SOKOLLC-SKAD-Ž-4633909
2.ANA JOVIĆSUŠAKLC-SKAD-Ž-5522606
3.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-6522606
4.EMA ANĐELA ŽAJAPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-4222606
5.LUCIJA TOKIĆVELEBITLC-SKAD-Ž-5022606
6.MAŠA ŠIRANOVIĆJASTREBLC-SKAD-Ž-6022606
7.MATEA DOŠENVELEBITLC-SKAD-Ž-3222606
8.DORA MATIĆJASTREBLC-SKAD-Ž-3711303
9.PAOLA MATIĆJASTREBLC-SKAD-Ž+6511303
10.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINALC-SKAD-Ž-5532603
11.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-4632603
12.ANGELA KARINHBDLC-SKAD-Ž-6521300
13.BEATA IVASHBDLC-SKAD-Ž-4221300
14.DORIS SUVAJACBUJELC-SKAD-Ž-5021300
15.ELENA ČVEKNINJALC-SKAD-Ž-6021300
16.IVANA KRUNEŠBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-3221300
17.LUCIJA BENIĆSVETI MATEJLC-SKAD-Ž-5021300
18.LUCIJA DUNDOVIĆSUŠAKLC-SKAD-Ž-5521300
19.MAGDALENA TOKIĆVELEBITLC-SKAD-Ž-6021300
20.MARIJA ANTOANETA HRANIĆZMAJLC-SKAD-Ž-5521300
21.PAOLA ŽIVKOMEGA CENTARLC-SKAD-Ž-4621300
22.PAOLA PLEŠASVETI MATEJLC-SKAD-Ž-5021300
23.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-6021300
24.ANA NEMARNIKFIGHTERLC-SKAD-Ž-371000-3
25.ANA KRUNEŠBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-321000-3
26.BRUNA ŠARKOCROATIALC-SKAD-Ž-551000-3
27.DORIA ŽAČEKIMPACTLC-SKAD-Ž-501000-3
28.EMA PLEŠEMOSLAVACLC-SKAD-Ž-421000-3
29.KARLA PTIČARZMAJLC-SKAD-Ž-461000-3
30.LANA BENČIĆTROJAN ISTRALC-SKAD-Ž-421000-3
31.LANA NOHAMOSLAVACLC-SKAD-Ž-601000-3
32.LEONA RAVLIĆIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-461000-3
33.MAGALI PALISKASUŠAKLC-SKAD-Ž-551000-3
34.MARIA ISABEL STEFANOVA SIMEONOVATERMINATORLC-SKAD-Ž+651000-3
35.NAOMI DVORNIKPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-601000-3
36.NEVA ŽAČEKIMPACTLC-SKAD-Ž-501000-3
37.NIKOL ŠIMOVIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-651000-3
38.PAULA JAKOVACSUŠAKLC-SKAD-Ž-461000-3
39.PAULA IVANA MADVEDSUŠAKLC-SKAD-Ž-551000-3
40.PETRA SIMIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-651000-3
41.SOFIJA MATEJAŠZMAJLC-SKAD-Ž-321000-3
42.TARA ŠVERKOTROJAN ISTRALC-SKAD-Ž-461000-3
 

LC - Stariji kadeti, LC - Starije kadetkinje

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.JASTREB01.01.04111.
2.PLANET SPORT01.01.03012.
3.VELEBIT01.01.02213.
4.IVANIĆ GRAD01.01.02114.
5.KUTINA01.01.01205.
6.PIT BULL, Split01.01.01136.
7.MOSLAVAC01.01.01117.
8.FIGHTER01.01.01108.
9.SUŠAK01.01.01019.
10.DRAGON&SOKOL01.01.010010.
11.HBD01.01.002111.
12.KING01.01.002012.
13.BUDOKAI LABIN01.01.001313.
14.NINJA01.01.001114.
15.SVETI MATEJ01.01.001114.
16.TERMINATOR01.01.001016.
17.BUJE01.01.000317.
18.ZMAJ01.01.000218.
19.IMPACT01.01.000119.
20.Marjan01.01.000119.
21.MEGA CENTAR01.01.000119.
22.MINOTAUR01.01.000119.
23.PRETORIAN01.01.000119.
24.TIGAR BROD01.01.000119.
25.TROJAN ISTRA01.01.000119.
26.VRSAR01.01.000119.
27.AKADEMIJA OMIŠKA STINA01.01.000027.
28.CROATIA01.01.000027.
29.DALMACIJA01.01.000027.
30.DRAGA01.01.000027.
31.OFC01.01.000027.
32.SVETI JURE, Gata01.01.000027.

Total

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.JASTREB01.01.04111.
2.PLANET SPORT01.01.03012.
3.VELEBIT01.01.02213.
4.IVANIĆ GRAD01.01.02114.
5.KUTINA01.01.01205.
6.PIT BULL, Split01.01.01136.
7.MOSLAVAC01.01.01117.
8.FIGHTER01.01.01108.
9.SUŠAK01.01.01019.
10.DRAGON&SOKOL01.01.010010.
11.HBD01.01.002111.
12.KING01.01.002012.
13.BUDOKAI LABIN01.01.001313.
14.NINJA01.01.001114.
15.SVETI MATEJ01.01.001114.
16.TERMINATOR01.01.001016.
17.BUJE01.01.000317.
18.ZMAJ01.01.000218.
19.IMPACT01.01.000119.
20.Marjan01.01.000119.
21.MEGA CENTAR01.01.000119.
22.MINOTAUR01.01.000119.
23.PRETORIAN01.01.000119.
24.TIGAR BROD01.01.000119.
25.TROJAN ISTRA01.01.000119.
26.VRSAR01.01.000119.
27.AKADEMIJA OMIŠKA STINA01.01.000027.
28.CROATIA01.01.000027.
29.DALMACIJA01.01.000027.
30.DRAGA01.01.000027.
31.OFC01.01.000027.
32.SVETI JURE, Gata01.01.000027.