Odabrano natjecanje: Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)

DISCIPLINE
 
 

LC - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVANO ČELIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M+6933909
2.NOA JAKLINPLANET SPORTLC-SKAD-M-5733909
3.VANJA BURMUDŽIJAKUTINALC-SKAD-M-6333909
4.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M-5233808
5.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADLC-SKAD-M-3722606
6.ANTE CVITANOVIĆMOSLAVACLC-SKAD-M-4722504
7.NOA ŠVEGERFIGHTERLC-SKAD-M-4222504
8.MATEJ ŽAMARIJAJASTREBLC-SKAD-M-6911201
9.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACLC-SKAD-M-5743906
10.RAUL LABINACKINGLC-SKAD-M-6332603
11.VIKTOR BRZOJAVELEBITLC-SKAD-M+6932603
12.DAVID SIMIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-6921402
13.GABRIJEL LATINNINJALC-SKAD-M-4721402
14.RYAN ALIČAJIĆBUJELC-SKAD-M-5221301
15.DUJE RAVLIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-5721300
16.FRAN GRUBIŠAJASTREBLC-SKAD-M-5221300
17.JAN MIKULIĆTIGAR BRODLC-SKAD-M-5721300
18.LUKA PALMVRSARLC-SKAD-M-6321300
19.MATEO PETERNELKINGLC-SKAD-M-3721300
20.SEBASTIAN PAVATIĆBUJELC-SKAD-M-5221300
21.SVEN MAČEŠIĆJASTREBLC-SKAD-M+6921300
22.SVEN IVIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-6321300
23.TINO PAĆALATMINOTAURLC-SKAD-M-5721300
24.TOMISLAV ERCEGMarjanLC-SKAD-M+6921300
25.VALENTINO VIDECBUJELC-SKAD-M-572120-2
26.ANDRIJA VIDOŠEVIĆMarjanLC-SKAD-M-571010-1
27.PATRIK ŠIMUNOVIĆKUTINALC-SKAD-M-421010-1
28.ADRIAN TOPALLIPRETORIANLC-SKAD-M-471000-3
29.DAVID KOMSICKINGLC-SKAD-M-521000-3
30.DINO MARASTERMINATORLC-SKAD-M+691000-3
31.DOMAGOJ FIKETBUDOKAI LABINLC-SKAD-M-571000-3
32.EMANUEL SUROPDRAGALC-SKAD-M-571000-3
33.EMIL MUJKIĆBUDOKAI LABINLC-SKAD-M-421000-3
34.FILIP KARAMARKOSVETI MATEJLC-SKAD-M-631000-3
35.IAN BENČAKCROATIALC-SKAD-M-631000-3
36.JAKOV PALIJANIMPACTLC-SKAD-M-471000-3
37.JAKOV TOPIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-631000-3
38.LEART GASHIAKADEMIJA OMIŠKA STINALC-SKAD-M+691000-3
39.LEONE LUČIĆSVETI MATEJLC-SKAD-M-571000-3
40.MARIN BOŽIĆSVETI JURE, GataLC-SKAD-M-571000-3
41.MARINO STORIĆHBDLC-SKAD-M-691000-3
42.MARKO VUKŠIĆOFCLC-SKAD-M-521000-3
43.MAURO OZRETIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-M-631000-3
44.NINO MIŠKULINKINGLC-SKAD-M+691000-3
45.OSKAR BRZOJAVELEBITLC-SKAD-M-371000-3
46.PETAR MIRKO JURČEVIĆDALMACIJALC-SKAD-M-521000-3
47.TIN PETRIĆPLANET SPORTLC-SKAD-M-371000-3
48.TINO MIŠKULINKINGLC-SKAD-M+691000-3

LC - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NADJA UZELACDRAGON&SOKOLLC-SKAD-Ž-4633909
2.ANA JOVIĆSUŠAKLC-SKAD-Ž-5522606
3.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-6522606
4.EMA ANĐELA ŽAJAPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-4222606
5.LUCIJA TOKIĆVELEBITLC-SKAD-Ž-5022606
6.MAŠA ŠIRANOVIĆJASTREBLC-SKAD-Ž-6022606
7.MATEA DOŠENVELEBITLC-SKAD-Ž-3222606
8.DORA MATIĆJASTREBLC-SKAD-Ž-3711303
9.PAOLA MATIĆJASTREBLC-SKAD-Ž+6511303
10.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINALC-SKAD-Ž-5532603
11.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-4632603
12.ANGELA KARINHBDLC-SKAD-Ž-6521300
13.BEATA IVASHBDLC-SKAD-Ž-4221300
14.DORIS SUVAJACBUJELC-SKAD-Ž-5021300
15.ELENA ČVEKNINJALC-SKAD-Ž-6021300
16.IVANA KRUNEŠBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-3221300
17.LUCIJA BENIĆSVETI MATEJLC-SKAD-Ž-5021300
18.LUCIJA DUNDOVIĆSUŠAKLC-SKAD-Ž-5521300
19.MAGDALENA TOKIĆVELEBITLC-SKAD-Ž-6021300
20.MARIJA ANTOANETA HRANIĆZMAJLC-SKAD-Ž-5521300
21.PAOLA ŽIVKOMEGA CENTARLC-SKAD-Ž-4621300
22.PAOLA PLEŠASVETI MATEJLC-SKAD-Ž-5021300
23.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-6021300
24.ANA NEMARNIKFIGHTERLC-SKAD-Ž-371000-3
25.ANA KRUNEŠBUDOKAI LABINLC-SKAD-Ž-321000-3
26.BRUNA ŠARKOCROATIALC-SKAD-Ž-551000-3
27.DORIA ŽAČEKIMPACTLC-SKAD-Ž-501000-3
28.EMA PLEŠEMOSLAVACLC-SKAD-Ž-421000-3
29.KARLA PTIČARZMAJLC-SKAD-Ž-461000-3
30.LANA BENČIĆTROJAN ISTRALC-SKAD-Ž-421000-3
31.LANA NOHAMOSLAVACLC-SKAD-Ž-601000-3
32.LEONA RAVLIĆIVANIĆ GRADLC-SKAD-Ž-461000-3
33.MAGALI PALISKASUŠAKLC-SKAD-Ž-551000-3
34.MARIA ISABEL STEFANOVA SIMEONOVATERMINATORLC-SKAD-Ž+651000-3
35.NAOMI DVORNIKPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-601000-3
36.NEVA ŽAČEKIMPACTLC-SKAD-Ž-501000-3
37.NIKOL ŠIMOVIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-651000-3
38.PAULA JAKOVACSUŠAKLC-SKAD-Ž-461000-3
39.PAULA IVANA MADVEDSUŠAKLC-SKAD-Ž-551000-3
40.PETRA SIMIĆPIT BULL, SplitLC-SKAD-Ž-651000-3
41.SOFIJA MATEJAŠZMAJLC-SKAD-Ž-321000-3
42.TARA ŠVERKOTROJAN ISTRALC-SKAD-Ž-461000-3