kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori +94
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LC - Seniori -74
A007
62
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
55
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
A008
123
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A024
62
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN JOSIP ANIĆ, MEGA CENTAR
3. STANKO PROLOŠČIĆ, TERMINATOR
LC - Seniori -79
61
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
A004
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
30
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
35
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
ENIO DUKIC (PRETORI)
A016
61
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
A017
35
0
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
A029
61
0
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. FILIP KRALJEVIĆ, SVETI DUH
3. MATEJ BABIĆ, Borac
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, MEGA CENTAR
LC - Seniori +94
A020
63
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
136
0
EUGEN LALJAK (ŠK)
Osvajači medalja
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. EUGEN LALJAK, ŠKORPION
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
4
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R002
119
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
60
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R016
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R017
60
3
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R034
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
60
0
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ANDRIJA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
LK - Juniori -67
64
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R003
111
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
89
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R018
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
R019
89
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R035
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
6
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ANĐELO MLADINA, PAUCI