kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Ks) i LK (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniori -54
R2019
292
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
291
0
NOA BAIUTTI (IVNCG)
R2020
163
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
256
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
R2044
292
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
163
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Juniori -57
R2043
140
0
ANĐELKO LASIĆ (IMOTSKI)
94
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. ANĐELKO LASIĆ, IMOTSKI
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
5
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R2003
95
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
39
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
40
VALENTINO VIDEC (BUJE)
288
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
R2029
5
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
39
0
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
R2030
40
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
288
0
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
R2049
5
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
40
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. VALENTINO VIDEC, BUJE
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. LUKA FARKAŠ, KOBRA, Bjelovar
LK - Juniori -63,5
R1004
262
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
176
0
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
287
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
R1005
279
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
42
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
233
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
R1031
176
0
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
287
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
R1032
279
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
233
3
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
R1050
287
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
233
0
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. NIKO ZUBAC, SVETI DUH
2. MIHAEL JOSIPOVIĆ, ZAGREB
3. LUKAS BAČELIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
LK - Juniori -67
R1001
133
0
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
272
3
TEO RAČAN (KOBRABJ)
96
LOVRO VULJE (SPARTAN)
141
IVAN SVAGUŠA (IMOTSKI)
199
LEO PLIGL (LEONGYM)
86
VLADE KLARIĆ (KULA )
83
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
241
MARKO MOUČKA (CRO)
214
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R1011
272
0
TEO RAČAN (KOBRABJ)
96
3
LOVRO VULJE (SPARTAN)
R1012
141
0
IVAN SVAGUŠA (IMOTSKI)
199
3
LEO PLIGL (LEONGYM)
R1013
86
0
VLADE KLARIĆ (KULA )
83
3
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
R1014
241
0
MARKO MOUČKA (CRO)
214
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R1039
96
3
LOVRO VULJE (SPARTAN)
199
0
LEO PLIGL (LEONGYM)
R1040
83
3
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
214
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R1054
96
0
LOVRO VULJE (SPARTAN)
83
3
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. RONI PAVLOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. LOVRO VULJE, SPARTAN GYM
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
3. LEO PLIGL, LEON GYM
LK - Juniori -71
41
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R2002
178
0
ROKO JURAS (PKREŠ4)
15
3
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
301
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
293
LEART GASHI (AKOMSTI)
23
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
234
KRISTIAN DRAGULJIĆ (ZG)
22
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
215
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R2015
41
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
15
0
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
R2016
301
3
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
293
0
LEART GASHI (AKOMSTI)
R2017
23
2
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
234
1
KRISTIAN DRAGULJIĆ (ZG)
R2018
22
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
215
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R2041
41
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
301
0
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
R2042
23
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
22
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
R2055
41
2
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
22
1
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR DANOLIĆ, PIT BULL, Split
3. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniori -75
252
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R1006
31
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
102
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1007
24
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
103
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
R1008
220
0
DOMINIK MILAS (UNIRENT)
43
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
R1033
252
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
102
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1034
103
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
43
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
R1051
252
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
103
1
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. ROKO POZAIĆ, DOMSA
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
LK - Juniori -81
132
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
R1009
177
3
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
142
0
NIKOLA PAVIĆ (IMOTSKI)
216
RAFAEL PERIŠIN (UNIRENT)
174
IVAN BRČIĆ (PKREŠ4)
R1035
132
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
177
0
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
R1036
216
0
RAFAEL PERIŠIN (UNIRENT)
174
3
IVAN BRČIĆ (PKREŠ4)
R1052
132
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
174
0
IVAN BRČIĆ (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. IVAN BUZDOVAČIĆ, MORNAR
2. IVAN BRČIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. NIKOLA VUJEVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. RAFAEL PERIŠIN, UNI RENT
LK - Juniori -86
R2021
170
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
29
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
R2022
115
0
DAVID PERHARIĆ (OLDLION)
131
3
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
R2045
29
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
131
0
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. RAFAEL OJDANIĆ, MORNAR
3. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
3. DAVID PERHARIĆ, Old Lion
LK - Juniori -91
R2023
172
3
IVO VULETIĆ (GATA)
125
0
IVAN KOMADINA (SPORT L)
R2024
271
0
FILIP KOSTADINOVIĆ (KOBRABJ)
143
3
ANDREA CIRCOTA (KING)
R2046
172
0
IVO VULETIĆ (GATA)
143
3
ANDREA CIRCOTA (KING)
Osvajači medalja
1. ANDREA CIRCOTA, KING
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. FILIP KOSTADINOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN KOMADINA, SPORT LIFE
LK - Juniori +91
R2025
217
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
175
0
IVANO JURIĆ (PKREŠ4)
R2026
189
3
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
47
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R2047
217
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
189
0
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI PEŠO, UNI RENT
2. EDIB JAGODIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVANO JURIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR