kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -75
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori +91
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
K1 - Juniori -57
R1020
148
2
LUKA TOMIĆ (AMENO)
10
1
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -60
R1021
64
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
11
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TIN HORVAT, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -63,5
R1001
12
0
MAURO PARIĆ (SPARTAN)
225
3
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
257
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
93
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
103
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
R1010
225
0
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
257
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
R1011
93
3
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
103
0
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
R1031
257
0
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
93
3
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
2. NIKO ZUBAC, SVETI DUH
3. BARTUL DASOVIĆ, DALMATINO
3. MIHAEL JOSIPOVIĆ, ZAGREB
K1 - Juniori -75
17
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R1004
13
0
EDI KARAMEHIĆ (SPARTAN)
75
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
140
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
27
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1016
17
1
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
75
2
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
R1017
140
2
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
27
1
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1034
75
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
140
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
2. ROKO POZAIĆ, DOMSA
3. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
K1 - Seniori -67
R2003
59
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
43
0
LUKA RUKAVINA (SPARTAN)
R2004
242
0
JURE VUKADIN (TERMIN)
155
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R2005
71
0
ROBERT REZO (PITBUL)
98
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R2006
38
0
ERIK PLETIKOS (ZELG)
47
3
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R2022
59
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
155
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R2023
98
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
47
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R2038
59
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
98
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
K1 - Seniori -81
83
RAUL SUNARA (AMENO)
R2001
141
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
20
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
190
FILIP ZOVKO (MORNAR)
39
NIKO MARTAN (ZELG)
61
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
84
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R2002
180
3
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
19
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
45
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2009
83
1
RAUL SUNARA (AMENO)
141
2
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
R2010
190
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
39
0
NIKO MARTAN (ZELG)
R2011
61
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
84
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R2012
180
0
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2026
141
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
190
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
R2027
61
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2040
190
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. FILIP ZOVKO, MORNAR
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
K1 - Seniori -86
31
VITO KOŠAR (ŠK)
R2015
14
0
ROBERT ROMANIK (BORACPŽ)
46
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2033
31
3
VITO KOŠAR (ŠK)
46
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. ROBERT ROMANIK, Borac
3. ----
K1 - Seniori +91
R2016
42
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
204
0
JURE DUKA (PAUCI)
R2017
29
0
EUGEN LALJAK (ŠK)
97
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
R2034
42
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
97
0
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
3. JURE DUKA, PAUCI
3. EUGEN LALJAK, ŠKORPION
KL - Stariji kadeti -42
B030
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
7
0
LUKAS LEKO (SPARTAN)
B031
111
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
15
0
GLIEB STAROVOITOV (BORACPŽ)
B056
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
111
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKAS LEKO, SPARTAN GYM
3. GLIEB STAROVOITOV, Borac
KL - Stariji kadeti -47
B005
202
3
MATEO ŠEGO (UNIRENT)
267
0
JAN HAMAČEK (DOMSA)
128
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
8
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
100
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
B037
202
1
MATEO ŠEGO (UNIRENT)
128
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
B038
8
0
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
100
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
B060
128
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
100
1
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
2. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
3. MATEO ŠEGO, UNI RENT
3. DIEGO NUNEZ ABAZA, SPARTAN GYM
KL - Stariji kadeti -52
B001
241
3
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
274
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
123
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
9
MARIJAN FAR (SPARTAN)
161
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
228
KARLO GVOZDENOVIĆ (TERMIN)
254
GABRIJEL LATIN (NINJA)
127
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
196
GABRIJEL BEOVIĆ (AKOMSTI)
B020
241
3
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
123
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
B021
9
3
MARIJAN FAR (SPARTAN)
161
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
B022
228
0
KARLO GVOZDENOVIĆ (TERMIN)
254
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
B023
127
3
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
196
0
GABRIJEL BEOVIĆ (AKOMSTI)
B049
241
1
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
9
2
MARIJAN FAR (SPARTAN)
B050
254
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
127
0
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
B066
9
3
MARIJAN FAR (SPARTAN)
254
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. MARIJAN FAR, SPARTAN GYM
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. DAVID NIŽIĆ, PRETORIAN
3. JAKOV BURAZIN, KUTINA