kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -54
K1 - Seniorke -60
LC - Juniori -84
KL - Starije kadetkinje -37
K1 - Juniori -54
R1006
191
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
172
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
R1007
63
3
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
88
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
R1028
191
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
63
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
3. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. PETAR MIRKO JURČEVIĆ, DALMACIJA
K1 - Seniorke -60
87
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
R2019
56
0
KARMELA MAKELJA (PITBUL)
40
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
R2036
87
3
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
40
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
2. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
A012
6
3
PATRIK BERGER (ZG)
119
0
BENJAMIN RADOŠEVIĆ (JASTREB)
A013
89
0
LUKA ZEČIĆ (DUGIRAT)
253
3
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
A034
6
3
PATRIK BERGER (ZG)
253
0
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. PATRIK BERGER, ZAGREB
2. NIKOLA VUJEVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. BENJAMIN RADOŠEVIĆ, JASTREB
3. LUKA ZEČIĆ, DALMACIJA
KL - Starije kadetkinje -37
B032
115
3
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
90
0
MIA ČOPAC (DUGIRAT)
B033
132
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
91
0
VIKTORIA SKENDER (DUGIRAT)
B057
115
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
132
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. VIKTORIA SKENDER, DALMACIJA
3. MIA ČOPAC, DALMACIJA