kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
LOTUS
MORNAR
PIT BULL, Split
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
UNI RENT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -75
FC - Juniorke -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniorke +70
FC - Juniori -75
R017
81
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
52
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. PAULO ROGULJ, MORNAR
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -60
R004
82
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
54
3
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
68
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
R030
54
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
68
3
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
2. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
FC - Seniori -63,5
16
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
R005
40
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
83
0
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R031
16
0
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
83
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. IVAN JUKIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori -75
10
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
R001
48
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
84
3
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R002
80
0
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
6
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
39
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R012
10
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
84
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R013
6
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
39
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R036
10
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
39
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
FC - Seniori -81
R008
2
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
29
0
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
R009
79
0
ŽELJAN JEŠIĆ (MORNAR)
4
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R033
2
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
4
0
RAUL SUNARA (AMENO)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. ANĐELO LJUBIČIĆ, HBD
3. ŽELJAN JEŠIĆ, MORNAR
FC - Seniorke +70
R028
21
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
77
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----