kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - PF (J), LC (Ks), KL (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DRAGA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -69
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -57
A040
46
3
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
195
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
A042
38
0
MARKO GAJIĆ (SUŠAK)
253
0
TEODOR KULIĆ (KBK)
A043
181
3
ROKO VULETA (DRAGA)
133
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
A044
239
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
14
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A045
46
0
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
38
3
MARKO GAJIĆ (SUŠAK)
A046
181
0
ROKO VULETA (DRAGA)
239
3
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
A048
38
3
MARKO GAJIĆ (SUŠAK)
239
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
Medalists
1. MARKO GAJIĆ, SUŠAK
2. TOMISLAV SLISKOVIC, MEGA CENTAR
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ROKO VULETA, DRAGA
KL - Juniori -57
21
IVAN SOVEC (ZMAJ)
C009
150
0
MAURO NOVAK-MILJKOVIĆ (LEONGYM)
70
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
C010
154
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
68
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
C011
41
0
JURE MATKOVIĆ (TERMIN)
26
3
ANTONIO PEKČEC (IVNCG)
C012
21
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
70
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
C013
154
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
26
0
ANTONIO PEKČEC (IVNCG)
C015
21
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
154
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ANTONIO PEKČEC, IVANIĆ GRAD
KL - Juniori -69
C020
16
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
226
MARTIN MALEZ (MLADOST)
C022
207
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
149
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
66
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
C023
223
3
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
71
0
LEON MALOSEJA (ARMUS)
77
FRAN PAPIĆ (CRO)
155
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
40
NINO TOPIĆ (TERMIN)
C024
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
226
0
MARTIN MALEZ (MLADOST)
C025
149
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
66
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
C026
223
0
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
77
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
C027
155
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
40
0
NINO TOPIĆ (TERMIN)
C028
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
149
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
C029
77
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
155
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
C031
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
77
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
KL - Juniorke -55
192
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
C001
9
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
31
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
C003
192
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
31
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
2. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
KL - Juniorke -60
10
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
C002
205
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
86
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
C004
10
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
86
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
Medalists
1. LUCIJA REGVAT, PIT BULL, Split
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. VERONICA MINESSO, UNI RENT
3. ----
KL - Juniorke +70
C008
45
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
18
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
Medalists
1. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
2. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
24
MARKO IVANOVIĆ (IVNCG)
B038
17
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
105
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
B039
28
0
ANTONIO MIJATOVIĆ (IVNCG)
124
3
DINO TOMIĆ (CRO-ZD)
20
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
B040
24
0
MARKO IVANOVIĆ (IVNCG)
105
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
B041
124
0
DINO TOMIĆ (CRO-ZD)
20
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
B043
105
1
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
20
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Medalists
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
3. DINO TOMIĆ, CROATIA, Zadar
3. MARKO IVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Seniori +94
B060
13
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
201
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
Medalists
1. ROKO ŠKARICA, MLADOST
2. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -55
189
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
C051
72
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
231
0
ANA VIGNJEVIC (MEGA.C.)
87
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
11
ANTONELA HREN (ZMAJ)
C053
189
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
72
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
C052
87
3
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
11
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
C055
72
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
87
3
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
Medalists
1. ANA MARIJA MALEŠEVIĆ, PIT BULL, Zagreb
2. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. NIKOLINA JERTEC, MLADOST
KL - Seniorke -60
12
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
C054
194
0
KRISTINA FRIŠČIĆ (MLADOST)
251
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
C056
12
1
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
251
2
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
Medalists
1. LUCIJA REGVAT, PIT BULL, Split
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. KRISTINA FRIŠČIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Seniorke -70
C058
190
1
IRENA ŽUNEC (MLADOST)
15
2
IVONA JAKŠA (ZMAJ)
Medalists
1. IVONA JAKŠA, ZMAJ
2. IRENA ŽUNEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
C059
241
3
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
19
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
Medalists
1. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
2. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
3. ----
3. ----