kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -65
LK - Seniorke +70
LK - Seniorke -52
B042
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
81
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
B043
92
0
VALENTINA BALAŽINEC (ŠK)
44
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
B069
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
44
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IZIDORA KOVAČEVIĆ, OG GYM
2. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. VALENTINA BALAŽINEC, ŠKORPION
LK - Seniorke -56
B044
79
3
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
62
0
ANA VIGNJEVIC (MEGA.C.)
B045
95
0
KATARINA SEVER (CRO)
41
0
SUZANA PLETIKOSIĆ (PITBUL)
B070
79
3
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
95
0
KATARINA SEVER (CRO)
Osvajači medalja
1. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
2. KATARINA SEVER, CROATIA
3. ANA VIGNJEVIC, MEGA CENTAR
3. SUZANA PLETIKOSIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke -60
82
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
B027
145
3
KARMEN BERTIĆ (LEONGYM)
93
0
ELENA MAŠKARIN (ŠK)
35
MARIJA BODAČ (PITBUL)
148
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
B056
82
2
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
145
1
KARMEN BERTIĆ (LEONGYM)
B057
35
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
148
0
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
B076
82
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
35
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
2. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
3. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
3. KARMEN BERTIĆ, LEON GYM
LK - Seniorke -65
B068
36
3
MARIJA MALENICA (PITBUL)
13
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. TEA SCANIA ĐAKIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Seniorke +70
37
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
B028
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
59
0
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
65
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
B029
124
0
IVANKA RIBIČIĆ (PAUCI)
159
3
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
B058
37
0
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
B059
65
3
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
159
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
B077
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
65
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
Osvajači medalja
1. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. MARIJA MITROVIĆ, PIT BULL, Split
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR