kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske K1-S,LC-J, KL-Ks
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FIGHT FACTORY
FIGHTER
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
OFC
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Juniori -69
LC - Juniori -84
LC - Juniorke -65
KL - Stariji kadeti -42
KL - Starije kadetkinje +65
K-1 - Seniori -81
LC - Juniori -69
1026
91
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
160
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
1028
113
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
145
0
MIRKO BARTULIĆ (PAUCI)
1029
29
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
39
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
22
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1030
91
1
ENRIKO KRLUK (HBD)
113
2
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1031
29
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
22
1
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1033
113
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
29
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. ENRIKO KRLUK, HBD
LC - Juniori -84
1041
184
0
DUJE KOVAČEVIĆ (PAUCI)
155
3
JOSIP PALADA (TROGIR)
1042
112
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
164
3
TINO PATRLJ (FIGHTER)
1045
155
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
164
3
TINO PATRLJ (FIGHTER)
Medalists
1. TINO PATRLJ, IMOTSKI
2. JOSIP PALADA, TROGIR
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DUJE KOVAČEVIĆ, PAUCI
LC - Juniorke -65
1008
4
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
198
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
21
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
61
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
141
IVA GALIĆ (PAUCI)
1010
4
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
21
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
1009
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
141
0
IVA GALIĆ (PAUCI)
1012
4
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
3. IVA GALIĆ, PAUCI
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
KL - Stariji kadeti -42
2001
137
3
PETAR BLAGDAN (SPORT L)
196
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
2002
183
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
144
0
VITO PERIŠ (PAUCI)
2003
109
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
103
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
2004
56
3
DAVID FURDEK (TIGAR)
168
0
LUKA CHELFI (SPARTAN)
2005
137
0
PETAR BLAGDAN (SPORT L)
183
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2006
109
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
56
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
2008
183
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
109
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. PETAR BLAGDAN, SPORT LIFE
KL - Starije kadetkinje +65
2053
175
1
PETRA RAJČIĆ (UNIRENT)
122
2
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
154
ANA PALADA (TROGIR)
143
MARTINA PAVETIČEK (PAUCI)
121
KARLA NOVAK (MLADOST)
2055
122
3
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
154
0
ANA PALADA (TROGIR)
2056
143
0
MARTINA PAVETIČEK (PAUCI)
121
3
KARLA NOVAK (MLADOST)
2057
122
3
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
121
0
KARLA NOVAK (MLADOST)
Medalists
1. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MLADOST
2. KARLA NOVAK, MLADOST
3. ANA PALADA, TROGIR
3. MARTINA PAVETIČEK, PAUCI
K-1 - Seniori -81
RING006
148
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
182
3
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
RING007
142
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING008
82
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING027
182
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING028
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING044
98
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
206
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. MARKO LUKAČIĆ, PRETORIAN