kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske K1-S,LC-J, KL-Ks
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FIGHT FACTORY
FIGHTER
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
OFC
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -65
LC - Juniori -63
1021
191
1
BRUNO BUČANOVIĆ (HUS-OS)
19
2
MATEJ TURAK (SUŠAK)
10
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
1023
9
1
ADAM HERCOG (OMEGA)
95
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
40
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1024
19
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
10
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
1025
95
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
40
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1027
10
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
40
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
LC - Juniori -69
1026
91
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
160
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
1028
113
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
145
0
MIRKO BARTULIĆ (PAUCI)
1029
29
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
39
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
22
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1030
91
1
ENRIKO KRLUK (HBD)
113
2
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1031
29
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
22
1
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1033
113
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
29
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. ENRIKO KRLUK, HBD
LC - Juniori -79
1038
218
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
119
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1039
68
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
17
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
1043
119
1
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
17
2
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
3. ----
LC - Juniorke -50
1001
124
0
MERI NOVAK (MLADOST)
18
3
MARA VICELJA (SUŠAK)
8
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
1004
18
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
8
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. MARA VICELJA, SUŠAK
3. MERI NOVAK, MLADOST
3. ----
LC - Juniorke -55
1002
20
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
161
0
DORA BRZOVIĆ (HUS-OS)
1003
23
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
59
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
1006
20
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
23
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. DORA BRZOVIĆ, HUS
LC - Juniorke -65
1008
4
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
198
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
21
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
61
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
141
IVA GALIĆ (PAUCI)
1010
4
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
21
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
1009
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
141
0
IVA GALIĆ (PAUCI)
1012
4
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
3. IVA GALIĆ, PAUCI
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK