kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske K1-S,LC-J, KL-Ks
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FIGHT FACTORY
FIGHTER
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
OFC
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori +94
LC - Juniorke +70
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
K-1 - Seniori -63,5
K-1 - Seniori -67
K-1 - Seniori -71
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniori -86
K-1 - Seniori -91
K-1 - Seniori +91
K-1 - Seniorke -70
LC - Juniori +94
1048
114
0
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
186
3
JURICA MARKOVIĆ (PITBUL)
27
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
1050
186
0
JURICA MARKOVIĆ (PITBUL)
27
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JURICA MARKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. DAVID SAMARĐIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Juniorke +70
1014
210
3
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
64
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
73
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
102
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
197
MARA IKIĆ (DRAGA)
1016
210
0
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
73
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
1015
102
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
197
0
MARA IKIĆ (DRAGA)
1018
73
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
102
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. DEBORAH NELL, MEGA CENTAR
3. MARA IKIĆ, DRAGA
KL - Stariji kadeti -47
2007
44
3
PJETER CURI (TIGAR)
74
0
ILIR DESKAJ (PITBUL)
43
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
2009
44
0
PJETER CURI (TIGAR)
43
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. PJETER CURI, TIGAR, Karlovac
3. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
2017
34
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
30
3
FILIP GRGAS (VELEBIT)
149
UROŠ PAJIĆ (KING)
2019
42
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
136
0
MARKO MATUŠAN (SPORT L)
189
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
2020
54
0
MILAN TOPIĆ (TIGAR)
75
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
171
ROBERT ŽUFIĆ (KING)
66
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
153
DINO BUTERIN (VELEBIT)
2021
30
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
149
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
2022
42
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
189
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
2023
75
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
171
3
ROBERT ŽUFIĆ (KING)
2024
66
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
153
3
DINO BUTERIN (VELEBIT)
2025
149
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
42
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2026
171
0
ROBERT ŽUFIĆ (KING)
153
3
DINO BUTERIN (VELEBIT)
2028
42
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
153
3
DINO BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. DINO BUTERIN, VELEBIT
2. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. ROBERT ŽUFIĆ, KING
3. UROŠ PAJIĆ, KING
KL - Stariji kadeti -63
2027
167
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
86
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
203
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
151
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
67
LEO BRČINA (DUGIRAT)
2029
123
1
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
35
2
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
104
JOSIP NAĐ (ARMUS)
172
MILENKO POTPARA (KING)
115
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
2030
86
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
203
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2031
151
3
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
67
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
2032
35
3
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
104
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
2033
172
3
MILENKO POTPARA (KING)
115
0
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
2034
86
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
151
0
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
2035
35
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
172
3
MILENKO POTPARA (KING)
2037
86
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
172
0
MILENKO POTPARA (KING)
Medalists
1. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. MILENKO POTPARA, KING
3. RUBEN DEKOVIĆ, KING
3. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
K-1 - Seniori -63,5
RING013
76
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
3
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
72
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING036
76
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
72
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -67
RING001
117
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
25
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
46
SILVIJE KEBET (ŠK)
11
DINO TAĆI (AMENO)
77
MATE BATUR (PITBUL)
RING021
25
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
46
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
RING022
11
3
DINO TAĆI (AMENO)
77
0
MATE BATUR (PITBUL)
RING041
25
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
11
3
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. MATE BATUR, PIT BULL, Split
3. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
K-1 - Seniori -71
RING002
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
107
0
ALBAN MORINA (CRO)
12
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING003
130
0
IVE KOKIC (PRETORI)
208
3
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
106
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
RING023
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
12
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING024
208
0
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
106
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
RING042
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
106
0
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIO KATIĆ, AMENO
3. LEONHARD ŠARIĆ, SVETI KRŠEVAN
K-1 - Seniori -75
RING004
78
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
166
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
177
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
RING005
202
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
1
0
NIKOLA BOŽIĆ (OFC)
99
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING025
166
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
177
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
RING026
202
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
99
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING043
166
1
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
99
2
HRVOJE MESEK (ARMUS)
Medalists
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
3. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
K-1 - Seniori -81
RING006
148
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
182
3
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
RING007
142
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING008
82
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING027
182
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING028
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING044
98
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
206
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. MARKO LUKAČIĆ, PRETORIAN
K-1 - Seniori -86
RING009
205
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
71
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
135
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
RING010
84
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
14
0
DINO ALFIREVIĆ (AMENO)
81
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING029
205
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
135
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
RING030
84
0
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
81
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING045
205
0
MARIN ROSO (SV. DUH)
81
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
2. MARIN ROSO, SVETI DUH
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
K-1 - Seniori -91
RING011
26
0
MARKO MARTINJAK (ZG)
108
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
16
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
215
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
201
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
RING031
108
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
16
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
RING032
215
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
201
3
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
RING046
16
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
201
0
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANTO ŠIRIĆ, SVETI DUH
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
3. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori +91
RING014
170
3
ANTE VERUNICA (FACTORY)
157
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
RING015
96
3
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
213
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
RING037
170
3
ANTE VERUNICA (FACTORY)
96
0
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANTE VERUNICA, FIGHT FACTORY
2. DINO BELOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Seniorke -70
RING034
79
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
92
0
LIDIA TOŠIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. LIDIA TOŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----