kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske K1-S,LC-J, KL-Ks
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FIGHT FACTORY
FIGHTER
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
OFC
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -94
LC - Juniorke +70
KL - Stariji kadeti -52
LC - Juniori -94
1047
52
3
TOMISLAV ERCEG (AMENO)
211
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
199
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
1049
52
2
TOMISLAV ERCEG (AMENO)
199
1
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ERCEG, AMENO
2. MARKO DERDIĆ, JASTREB
3. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
LC - Juniorke +70
1014
210
3
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
64
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
73
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
102
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
197
MARA IKIĆ (DRAGA)
1016
210
0
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
73
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
1015
102
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
197
0
MARA IKIĆ (DRAGA)
1018
73
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
102
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. DEBORAH NELL, MEGA CENTAR
3. MARA IKIĆ, DRAGA
KL - Stariji kadeti -52
2010
185
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
169
2
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
173
IVAN RADEŠIĆ (KING)
156
PETAR MORIĆ (MEGA.C.)
138
VITO DEBELIĆ (SPORT L)
87
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
105
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
110
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2012
169
1
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
173
2
IVAN RADEŠIĆ (KING)
2011
156
3
PETAR MORIĆ (MEGA.C.)
138
0
VITO DEBELIĆ (SPORT L)
2013
87
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
105
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
2014
6
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
110
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2015
173
0
IVAN RADEŠIĆ (KING)
156
3
PETAR MORIĆ (MEGA.C.)
2016
87
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
110
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2018
156
0
PETAR MORIĆ (MEGA.C.)
110
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PETAR MORIĆ, MEGA CENTAR
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. IVAN RADEŠIĆ, KING