kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO HRVATSKE - Full Contact, Kick Light
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -81
FC - Juniori +91
FC - Seniori -67
FC - Seniori -81
FC - Juniori -81
58
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
RING006
41
1
JOSIP PALADA (TROGIR)
30
2
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
7
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING035
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
30
0
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
RING036
7
1
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
2
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING061
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
97
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MATE SKELIN, UNI RENT
3. SLAVEN ŠARAVANJA, PIT BULL, Split
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
FC - Juniori +91
RING012
59
0
TOMISLAV ERCEG (AMENO)
90
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
136
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
RING047
90
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
136
3
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. KARLO UŠLJEBRKA, MORNAR
2. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. TOMISLAV ERCEG, AMENO
3. ----
FC - Seniori -67
RING018
20
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
6
3
DINO TAĆI (AMENO)
RING019
53
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
5
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING051
6
0
DINO TAĆI (AMENO)
5
3
MARIO KATIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. MARIO KATIĆ, AMENO
2. DINO TAĆI, AMENO
3. ----
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
FC - Seniori -81
RING007
126
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
52
0
DINO ALFIREVIĆ (AMENO)
RING008
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
99
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING009
43
0
JOŠKO SMOLJIĆ (TROGIR)
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
RING010
118
2
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
142
1
STANKO JERMELIC (MORNAR)
RING037
126
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
78
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING038
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
118
0
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
RING062
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
40
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
3. LEO ERCEGOVIĆ, TERMINATOR