kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstva Hrvatske K1-J, KL-J/S
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PREDATOR
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniori -89
K-1 - Juniori -67
K-1 - Juniori -81
K-1 - Juniorke -65
KL - Seniori -89
2025
93
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
124
3
IVAN ŠUĆUR (PAUCI)
107
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
2027
161
3
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
44
0
DANIJEL GRABAR (OFC)
133
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
2028
124
0
IVAN ŠUĆUR (PAUCI)
107
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
2029
161
2
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
133
1
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
2031
107
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
161
0
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. ANTO ŠIRIĆ, SVETI DUH
3. IVAN ŠUĆUR, PAUCI
3. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
K-1 - Juniori -67
RING004
36
3
TOMISLAV CERIĆ (SPARTAN)
162
0
ANTONIO JURČIĆ (SV. DUH)
RING005
35
3
LUKA CERIĆ (SPARTAN)
27
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
RING020
36
3
TOMISLAV CERIĆ (SPARTAN)
35
0
LUKA CERIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV CERIĆ, SPARTAN GYM
2. LUKA CERIĆ, SPARTAN GYM
3. ANTONIO JURČIĆ, SVETI DUH
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
K-1 - Juniori -81
RING001
74
0
NIKOLA BRALIĆ (MORNAR)
178
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
71
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
164
MIHAEL LACKOVIĆ (SV. DUH)
63
IVAN PROJIC (KING)
RING011
178
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
71
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
RING012
164
1
MIHAEL LACKOVIĆ (SV. DUH)
63
2
IVAN PROJIC (KING)
RING025
178
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
63
0
IVAN PROJIC (KING)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN PROJIC, KING
3. ANDREJ JURINEC, ARMUS
3. MIHAEL LACKOVIĆ, SVETI DUH
K-1 - Juniorke -65
RING009
181
0
LARA PAVIĆ (PITBUL)
163
0
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
180
DORIS PEDIŠIĆ (PITBUL)
RING023
163
3
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
180
0
DORIS PEDIŠIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. DEA PREDRIJEVAC, SVETI DUH
2. DORIS PEDIŠIĆ, PIT BULL, Split
3. LARA PAVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----