kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Posavina Open Odžak 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
2018
167
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
211
0
MURAT HAJDAREVIĆ (PROS)
Osvajači medalja
1. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. MURAT HAJDAREVIĆ, PROSVIJETITELJI
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
2020
69
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
205
ESMIN FORIC (SG)
168
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
158
HAJRO SILAJDZIC (SG)
2022
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
205
0
ESMIN FORIC (SG)
2021
168
3
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
158
0
HAJRO SILAJDZIC (SG)
2024
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
168
0
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. UROŠ ZEČEVIĆ, Velež Nevesinje
3. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
3. HAJRO SILAJDZIC, KBS Storm Gym
KL - Stariji kadeti -57
2023
35
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
121
3
SANDIN KAŠIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. SANDIN KAŠIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2025
73
3
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
212
0
SAUDIN JASAREVIĆ (PROS)
2026
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
113
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2027
30
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
208
0
NEDŽAD SULJIĆ (PROS)
2028
210
0
ERMIN BACEVA (PROS)
50
3
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
2029
73
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
2030
30
2
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
50
1
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
2032
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
30
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. NIKOLA MILOŠEVIĆ, Ful kontakt Beograd
KL - Stariji kadeti +69
2031
105
1
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
209
2
AMAR DAUTOVIĆ (PROS)
2031A
47
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
218
0
NEDŽAD SULJIĆ (PROS)
2033
209
0
AMAR DAUTOVIĆ (PROS)
47
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Osvajači medalja
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. AMAR DAUTOVIĆ, PROSVIJETITELJI
3. NEDŽAD SULJIĆ, PROSVIJETITELJI
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki