kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Posavina Open Odžak 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AMIR AJDINI
2002 - Odzak
KL-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
2.
MEHMED ĐULIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
3.
ANTEJ PENAVA
KBS "TITANIUM" Usora
KL-SKAD-M-57
2
2
5
0
4
4.
ANDREJ SAVKOVIC
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KL-SKAD-M-32
1
1
3
0
3
5.
KERIM DŽAFEROVIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-63
1
1
2
0
1
6.
ALDIN DŽANIĆ
"Fighter-Doboj Jug"
KL-SKAD-M+69
3
2
6
0
3
7.
BENJAMIN DUCIC
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
8.
JASMIN SPAHIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-M-32
2
1
3
0
0
9.
DAMJAN BAĆINA
Velež Nevesinje
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
10.
LUKA TERZIČ
Velež Nevesinje
KL-SKAD-M-57
1
0
1
0
-1
11.
ADMIR HASANBAŠIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
12.
ALDIN TAHIROVIC
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
13.
ARNEL BULIC
"ZINO"
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
14.
DRAGOMIR VASILIĆ
KBK "PREDATOR" Doboj
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
15.
EDVIN IBRAHIMOVIĆ
"Fighter-Doboj Jug"
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
16.
LUKA MARČETIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
17.
STEFAN VOLAS
Kick boxing club PRNJAVOR
KL-SKAD-M-32
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DORIS MAGDIĆ
KUTINA
KL-SKAD-Ž+65
2
2
5
0
4
2.
EDITA BRKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-55
1
1
3
0
3
3.
ZEJFA AHMETOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
4.
BOŽANA RAILIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-SKAD-Ž-65
1
1
2
0
1
5.
TEODORA NOVIC
Kick boxing club PRNJAVOR
KL-SKAD-Ž-46
1
1
2
0
1
6.
ADNA BEHREM
"ZINO"
KL-SKAD-Ž+65
1
0
1
0
-1
7.
HANA MIDŽIĆ
"ZINO"
KL-SKAD-Ž-65
1
0
1
0
-1
8.
LAMIJA DUBRAVAC
KBS "TITANIUM" Usora
KL-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-1
9.
AMINA BEGUNIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
10.
MERIMA ALIČIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
11.
NIKOLINA ŽARIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BAJRO ĐULIĆ
KBS Borac Jelah
KL-JUN-M-69
3
3
9
0
9
2.
AZIZ MUDROV
KUTINA
KL-JUN-M-84
2
2
5
0
4
3.
ADNAN HALILOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-JUN-M-63
2
2
4
0
2
4.
AHMED IMAMOVIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
KL-JUN-M-74
1
1
3
0
3
5.
VUK BAJIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-JUN-M-79
1
1
2
0
1
6.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-JUN-M-63
3
2
7
0
5
7.
EMIR IBRAHIMOVIĆ
"Fighter-Doboj Jug"
KL-JUN-M-74
3
2
9
0
4
8.
SLAVIŠA JANJILOVIĆ
KBK "PREDATOR" Doboj
KL-JUN-M-69
3
2
6
0
3
9.
ELDAR SALETOVIC
Radnicki
KL-JUN-M-79
2
1
4
0
2
10.
SELMIR SMAJIC
Radnicki
KL-JUN-M-63
2
1
3
0
0
11.
DAJAN IVANOVIĆ
Radnicki
KL-JUN-M-63
1
0
1
0
-1
12.
MIRZA MURSELJI
Radnicki
KL-JUN-M-84
1
0
1
0
-1
13.
AJDIN HUSARIC
Radnicki
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
14.
DRAGAN MARKULJEVIĆ
KBK "PREDATOR" Doboj
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
15.
ĐURO MARTINOVIĆ
KUTINA
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
16.
EMIR KURTIĆ
Radnicki
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
17.
HARIS ĐUZIC
Radnicki
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
18.
JOZO BUŠIĆ
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
19.
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ
KBK "PREDATOR" Doboj
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
20.
NERMIN BUTKOVIC
Radnicki
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
21.
NIKOLA JUKIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
22.
MURIZ HADZIKADUNIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-JUN-M-74
1
0
2
0
-4
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIRMANA BRKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-JUN-Ž-65
2
2
6
0
6
2.
DŽENETA LJUBIJANKIĆ
"ZINO"
KL-JUN-Ž-55
1
1
3
0
3
3.
AMIRA KUNALIĆ
KBK "PREDATOR" Doboj
KL-JUN-Ž-55
2
1
3
0
0
4.
RAJČEVIĆ SLAĐANA
KUTINA
KL-JUN-Ž-65
2
1
3
0
0
5.
DŽEJNA RIZVANOVIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
KL-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
6.
DŽENITA ČELJA
KBV "Gazija" Sarajevo
KL-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
7.
DŽENITA MAHOVKIĆ
Radnicki
KL-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SELMIR DELIĆ
"Fighter-Doboj Jug"
KL-SEN-M-69, KL-SEN-M-74
3
3
9
0
9
2.
PEJO GUBERAC
2002 - Odzak
KL-SEN-M-94
2
2
5
0
4
3.
ENES KOVAČEVIĆ
Radnicki
KL-SEN-M-79
1
1
2
0
1
4.
FRANJO ČUPIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
KL-SEN-M-94
2
1
3
0
0
5.
ZORAN MILANOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-SEN-M-74
2
1
3
0
0
6.
AMAR NUROVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SEN-M-69, KL-SEN-M-74
2
0
0
0
-6
7.
ALBIN OSMANOVIC
Radnicki
KL-SEN-M-94
1
0
1
0
-1
8.
ELVEDIN KOVAČEVIĆ
Radnicki
KL-SEN-M-79
1
0
1
0
-1
9.
ADIS OGRIĆ
"Fighter-Doboj Jug"
KL-SEN-M-94
1
0
0
0
-3
10.
AMER SPAHIC
Radnicki
KL-SEN-M-74
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
KL-SEN-Ž-55
1
1
2
0
1
2.
DŽENETA LJUBIJANKIĆ
"ZINO"
KL-SEN-Ž-55
1
0
1
0
-1