kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Popovača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Juniori -63
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -74
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -52
3001
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
166
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
210
LEONARDO ČVEK (NINJA)
3003
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
210
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3002
227
0
JAN VALEK (IMPACT)
220
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
165
EMANUEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
3004
220
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
165
0
EMANUEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. EMANUEL PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. JAN VALEK, IMPACT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
3005
19
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
68
0
LINA RADMAN (IVNCG)
69
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
3007
19
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
69
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Juniori -63
3006
237
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
163
0
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
2. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
3008
62
3
MIRELA RADIĆ (GLINA)
167
0
LUCIJA KULEŠ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MIRELA RADIĆ, GLINA
2. LUCIJA KULEŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
3009
113
1
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
242
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
3010
88
0
BLAŽ PEČNIK (SEVNICA)
36
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BLAŽ PEČNIK, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -52
3011
86
0
TADEJ BOŽIČ (SEVNICA)
70
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. ROKO POZAIĆ, DOMSA
2. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -69
3012
226
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
136
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
228
LEONARDO PASKA (IMPACT)
3014
136
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
228
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEONARDO PASKA, IMPACT
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
3013
61
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
133
3
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
3013A
256
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
255
0
PAOLO VLAŠIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. ROKO POZAIĆ, DOMSA
2. PAOLO VLAŠIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
3015
246
0
DAVID MAJSTOROVIĆ (DOMSA)
238
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
2. DAVID MAJSTOROVIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
3016
236
0
PETAR KARAKAŠ (IMPACT)
71
3
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
3017
172
3
NOA REŽIĆ (KBK SK)
135
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
3019
71
3
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
172
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ, DOMSA
2. NOA REŽIĆ, SISAK
3. PETAR KARAKAŠ, IMPACT
3. MARIN ŠUMIGA, SVETI DUH
KL - Juniori -79
3018
72
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
80
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -70
3019
134
1
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
229
2
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
3020
249
3
ANGELA SATLER (IMPACT)
224
0
ENA PAVIN (IMPACT)
3021A
229
3
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
249
0
ANGELA SATLER (IMPACT)
Osvajači medalja
1. LORA ŠIMIĆ, IMPACT
2. ANGELA SATLER, IMPACT
3. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH
3. ENA PAVIN, IMPACT
KL - Seniori -74
3021
38
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
85
0
BLAŽ PEČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BLAŽ PEČNIK, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
3022
235
0
TOMISLAV SAJDA (IMPACT)
37
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. TOMISLAV SAJDA, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
3023
173
3
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
78
0
STIPAN BILOKAPIĆ (DOMSA)
81
DEJAN RUSMIR (DOMSA)
3024
173
3
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
81
0
DEJAN RUSMIR (DOMSA)
Osvajači medalja
1. VIKTOR TOPKIN, SISAK
2. DEJAN RUSMIR, DOMSA
3. STIPAN BILOKAPIĆ, DOMSA
3. ----