kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
LC - Stariji kadeti početnici +69
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje početnice -46
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Juniorke -60
PF - Ml. kadeti poč.-47
1021
200
2
NIKO LEDENKO (HBD)
106
3
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
233
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1024
106
3
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
233
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. NIKO LEDENKO, HBD
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
1025
101
6
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
21
1
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
103
LANA MARIĆ (LOTUS)
1027
101
11
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
103
8
LANA MARIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
2. LANA MARIĆ, LOTUS
3. STELLA SEDLIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
1028
104
6
LANA MARIĆ (LOTUS)
216
0
NINA ŠTOKIĆ (FRANK.)
Osvajači medalja
1. LANA MARIĆ, LOTUS
2. NINA ŠTOKIĆ, FRANKOPAN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1029
129
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
70
5
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1030
214
2
BEN PASCAL VUGRIN (HBD)
66
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
1032
70
1
DAVID BOSANAC (TGRSL)
66
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. BEN PASCAL VUGRIN, HBD
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1031
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
219
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
218
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
130
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1034
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
112
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
67
MARO BOSANAC (TGRSL)
1035
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
218
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1036
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
67
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1038
174
7
MARINO STORIĆ (HBD)
154
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -37
1052
179
7
BEATA IVAS (HBD)
238
6
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
1053
20
6
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
102
5
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1056
179
6
BEATA IVAS (HBD)
20
0
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD
2. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Stariji kadeti -47
1061
115
2
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1063
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1065
108
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1067
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1066
6
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1069
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti +69
1071
116
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
240
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
1072
122
11
LANA BOGDAN (LOTUS)
48
1
MARIJETA ČANDRLIĆ (FRANK.)
97
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
105
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
148
CHIARA IVAS (HBD)
1074
122
7
LANA BOGDAN (LOTUS)
97
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
1073
105
10
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
148
9
CHIARA IVAS (HBD)
1077
122
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
105
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. CHIARA IVAS, HBD
PF - Starije kadetkinje -60
1075
149
0
CHIARA IVAS (HBD)
118
6
DORIS SKORIN (LOTUS)
1076
226
4
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
94
12
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1078
118
10
DORIS SKORIN (LOTUS)
94
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. CHIARA IVAS, HBD
3. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
PF - Starije kadetkinje -65
1079
252
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
119
6
DORIS SKORIN (LOTUS)
Osvajači medalja
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti početnici +69
2001
188
3
DANIJEL JURAS (HBD)
117
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
191
DUJE PALADA (HBD)
2003
188
3
DANIJEL JURAS (HBD)
191
0
DUJE PALADA (HBD)
Osvajači medalja
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DUJE PALADA, HBD
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2007
8
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
109
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
2010
98
3
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
150
0
CHIARA IVAS (HBD)
2011
255
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
198
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2013
98
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
255
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. CHIARA IVAS, HBD
KL - Starije kadetkinje početnice -46
2021
215
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
168
0
LUCIJA JURJEVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. LUCIJA JURJEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
2029
165
0
MARĆELINA PETRIČEVIĆ (VELEBIT)
123
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
Osvajači medalja
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. MARĆELINA PETRIČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
2031
96
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
167
0
LETRICIJA BOŽINA (VELEBIT)
2032
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
173
0
MIA BRKLJAČA (VELEBIT)
2034
96
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MIA BRKLJAČA, VELEBIT
3. LETRICIJA BOŽINA, VELEBIT
KL - Juniorke -60
2036
127
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
80
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----