kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice početnice-25
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Dječaci početnici+32
1002
247
5
MARIN DUČINA (TROGIR)
5
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1004
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
61
2
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
90
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1005
5
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
10
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1006
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
90
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1008
77
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
147
4
TIN CAPAN (TGRSL)
Osvajači medalja
1. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Djevojčice početnice-22
1007
207
2
NINA IVAS (HBD)
71
12
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-25
1009
208
8
NINA IVAS (HBD)
76
7
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. NINA IVAS, HBD
2. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-32
1010
75
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
195
4
NOLA PALADA (HBD)
Osvajači medalja
1. NOLA PALADA, HBD
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
1015
78
0
TIN CAPAN (TGRSL)
22
6
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
1016
217
9
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
10
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
1018
22
5
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
217
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Djevojčice -32
1017
146
1
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
140
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1029
129
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
70
5
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1030
214
2
BEN PASCAL VUGRIN (HBD)
66
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
1032
70
1
DAVID BOSANAC (TGRSL)
66
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. BEN PASCAL VUGRIN, HBD
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1031
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
219
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
218
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
130
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1034
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
112
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
67
MARO BOSANAC (TGRSL)
1035
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
218
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1036
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
67
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1038
174
7
MARINO STORIĆ (HBD)
154
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti +47
1043
151
6
DINO IVAS (HBD)
2
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1045
86
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
73
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1046
181
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
47
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1047
151
8
DINO IVAS (HBD)
86
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1048
181
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
47
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1050
151
6
DINO IVAS (HBD)
181
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
PF - Stariji kadeti -47
1061
115
2
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1063
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
3. ----