kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
POLAČA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRNIŠ
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KNEZ
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci -22
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadetetkinje poč.-42
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
PF - Dječaci početnici-22
1008
147
0
VICENCO LAMBAŠA (HBD)
150
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. VICENCO LAMBAŠA, HBD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -22
1025
158
0
VICENCO LAMBAŠA (HBD)
104
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. VICENCO LAMBAŠA, HBD
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-28
2001
110
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
282
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
100
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2003
110
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
100
13
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-42
2010
55
0
FRANE VUČEMILO (KBKSINJ)
35
6
IVAN TUKA (LAV)
216
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2012
237
5
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
278
6
DINO IVAS (HBD)
105
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2013
35
5
IVAN TUKA (LAV)
216
6
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2014
278
0
DINO IVAS (HBD)
105
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2017
216
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
105
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. DINO IVAS, HBD
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
PF - Ml. kadetetkinje poč.-42
2029
246
13
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
56
7
MARTA DUKIĆ (KBKSINJ)
2030
45
6
JANA KALFIĆ (LAV)
253
0
MARIJA ČOVIĆ (KBKSINJ)
2032
246
15
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
45
6
JANA KALFIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. MARTA DUKIĆ, KNEZ
3. MARIJA ČOVIĆ, KNEZ
PF - Mlađi kadeti -42
2038
28
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
36
0
IVAN TUKA (LAV)
51
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
2039
191
10
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
112
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
17
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2040
28
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
51
5
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
2041
191
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
17
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2043
51
0
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
191
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Mlađi kadeti -47
2042
39
6
LOREN DOMBA (LAV)
271
10
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
124
JAN PROHASKA (KUTINA)
160
LUKA SMOLIC (PRETORI)
179
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
2044
271
11
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
124
1
JAN PROHASKA (KUTINA)
2045
160
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
179
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
2047
271
0
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
179
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. DOMINIK BAJIĆ, KNEZ
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. JAN PROHASKA, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2052
263
0
JANA KALFIĆ (LAV)
229
6
MATEA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1043
242
4
LOREN DOMBA (LAV)
52
7
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
95
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1045
52
1
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
95
4
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KNEZ, KNEZ
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
PF - Juniorke -60
2061
280
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
181
0
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
37
LARISA SAČIĆ (LAV)
2063
181
5
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
37
4
LARISA SAČIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BANOVIĆ, LAV, Pula
2. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
2062
183
7
ELVIRA KADIĆ (LAV)
184
5
LARISA SAČIĆ (LAV)
182
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
2064
183
3
ELVIRA KADIĆ (LAV)
182
4
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BANOVIĆ, LAV, Pula
2. ELVIRA KADIĆ, LAV, Pula
3. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniori -74
3017
197
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
3
0
ROKO BUZOV (DRNIŠ)
41
MARIN SANKOVIĆ (LAV)
3018
170
0
NEDILJKO VUKAS (KULA )
247
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
25
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
3019
197
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
41
0
MARIN SANKOVIĆ (LAV)
3020
247
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
25
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
3022
197
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
247
1
MARKO BOLJAT (LOTUS)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. MARKO BOLJAT, LOTUS
3. MARIN SANKOVIĆ, LAV, Pula
3. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
LC - Juniori -79
3021
79
3
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
43
0
SANEL BERIŠA (LAV)
Osvajači medalja
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. SANEL BERIŠA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
3036
248
0
MARKO BOLJAT (LOTUS)
26
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
171
NEDILJKO VUKAS (KULA )
3037
200
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
204
0
FRANE KRMPOTIC (PRETORI)
42
MARIN SANKOVIĆ (LAV)
3038
26
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
171
0
NEDILJKO VUKAS (KULA )
3039
200
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
42
0
MARIN SANKOVIĆ (LAV)
3041
26
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
200
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. MARIN SANKOVIĆ, LAV, Pula
3. NEDILJKO VUKAS, KBK Kula
KL - Juniori -79
3040
44
0
SANEL BERIŠA (LAV)
69
3
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
80
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
3042
69
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
80
3
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. SANEL BERIŠA, LAV, Pula
3. ----