kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
POLAČA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRNIŠ
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KNEZ
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -32
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -42
PF - Djevojčice početnice-32
1005
23
0
MARINA EDELINSKI (POLAČA)
68
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
225
LORENA ZEBA (BTI)
1007
68
7
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
225
0
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LORENA ZEBA, BTI
3. MARINA EDELINSKI, POLAČA
3. ----
PF - Dječaci +32
1031
275
4
DINO IVAS (HBD)
177
3
NIKO KOVAČEVIĆ (TGRSL)
114
IVAN MLADINA (KULA )
1032
83
3
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
185
5
BORNA STAKOR (KBK MOS)
232
LEONARDO ČVEK (BTI)
1033
275
7
DINO IVAS (HBD)
114
5
IVAN MLADINA (KULA )
1034
185
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
232
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
1036
275
0
DINO IVAS (HBD)
185
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. IVAN MLADINA, KBK Kula
3. LEONARDO ČVEK, BTI
PF - Djevojčice -25
1020
223
10
ELENA ČVEK (BTI)
180
11
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1021
224
7
MARIELA KUŠAN (BTI)
132
9
BEATA IVAS (HBD)
1023
180
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
132
0
BEATA IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. BEATA IVAS, HBD
3. ELENA ČVEK, BTI
3. MARIELA KUŠAN, BTI
PF - Djevojčice -32
1022
274
6
SARA BAJIĆ (KBKSINJ)
226
7
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. SARA BAJIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
2024
128
5
CHIARA IVAS (HBD)
227
8
LEONARDA DEAK (BTI)
2025
213
0
LARA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
72
6
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
2026
276
0
LUCIJA KLARIČ (HBD)
245
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
211
LANA BOGDAN (MARJAN)
2027
227
0
LEONARDA DEAK (BTI)
72
6
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
2028
245
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
211
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
2031
72
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
245
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. LEONARDA DEAK, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -32
2049
14
5
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
190
0
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
228
LEONARDA DEAK (BTI)
2051
14
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
228
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2052
263
0
JANA KALFIĆ (LAV)
229
6
MATEA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
1035
231
5
MATEA ZEBA (BTI)
230
10
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. MATEA ZEBA, BTI
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
3001
235
3
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
236
0
MATEA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. MATEA ZEBA, BTI
3. ----
3. ----