kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SC - Kids (female)
SC - Kids (male)
SC - Young Cadets (female)
SC - Young Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Juniors (female)
SC - Juniors (male)
SC - Seniors (female)
SC - Seniors (male)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
LC - Seniors (male)
TEŽINE / UZRASTI
SC - Young Cadets (male) -28
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Young Cadets (male) -37
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Young Cadets (male) -47
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Young Cadets (male) -28
205
0
TONI HRELJA (BUDOL)
296
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Young Cadets (male) -37
144
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
242
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
260
6
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
144
1
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
260
8
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MATIJA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. ----
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Young Cadets (male) -47
78
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
40
2
DOMINIK MAJERIĆ (BUŠIDO)
81
4
MARKO KALIĆ (ZG)
89
MIHAEL ŽGELA (ZG)
272
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
78
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
81
0
MARKO KALIĆ (ZG)
89
2
MIHAEL ŽGELA (ZG)
272
5
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
78
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
272
8
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
2. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
3. MARKO KALIĆ, ZAGREB
3. MIHAEL ŽGELA, ZAGREB
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA