kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Makarska Summer Cup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (female)
PF - Grand Champion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -42
2013
107
3
MUHAMED HUJDUR (KBV.PB)
242
0
MARKO RISTIC (GACKO)
106
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
2015
107
3
MUHAMED HUJDUR (KBV.PB)
106
0
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
Osvajači medalja
1. MUHAMED HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
2. ESMIN HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MARKO RISTIC, KBV "Ratnik" Gacko
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
2016
237
3
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
90
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
2. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
2017
60
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
96
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
2018
241
3
VLADAN ZUBAC (GACKO)
164
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
2019
240
0
LAZAR BOVAN (GACKO)
163
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
2021
241
0
VLADAN ZUBAC (GACKO)
163
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
2. VLADAN ZUBAC, KBV "Ratnik" Gacko
3. LAZAR BOVAN, KBV "Ratnik" Gacko
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
KL - Older cadets (male) -69
2022
236
1
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
83
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
2. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2023
184
3
DINO LONČAR (POSUJŠE)
208
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. DINO LONČAR, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----