kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Makarska Summer Cup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -42
2013
14
10
IVAN UDOVIĆ (LAV)
162
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
256
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2015
14
1
IVAN UDOVIĆ (LAV)
256
0
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
2016
181
6
LUKA ŠTIVIĆ (LOTUS)
268
11
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
2017
182
0
ANTONIO ZULIM (LOTUS)
230
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
2019
268
4
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
230
1
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. RINO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LUKA ŠTIVIĆ, LOTUS
3. ANTONIO ZULIM, LOTUS
PF - Older cadets (male) -63
2018
277
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
279
5
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -69
2020
281
10
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
180
0
IVAN TUKA (LAV)
2021
95
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
242
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2023
281
7
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
242
5
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Older cadets (male) +69
2022
12
8
ENSAR HODŽIĆ (LAV)
247
10
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
16
LOREN DOMBA (LAV)
2024
247
1
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
16
3
LOREN DOMBA (LAV)
Osvajači medalja
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ENSAR HODŽIĆ, LAV, Pula
3. ----