kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Makarska Summer Cup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -42
3010
156
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
148
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
3011
192
1
ZORAN BOTIC (GACKORA)
32
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
188
LUKA GUDELJ (GACKORA)
3014
32
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
188
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Osvajači medalja
1. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
2. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. ZORAN BOTIC, "Ratnik" Gacko
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
3012
5
2
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
189
1
LUKA GUDELJ (GACKORA)
3013
98
3
MARKO ŠARIĆ (BIH)
231
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
3016
5
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
98
0
MARKO ŠARIĆ (BIH)
Osvajači medalja
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. MARKO ŠARIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) -57
3015
104
3
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
191
0
LAZAR BOVAN (GACKORA)
103
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3017
104
0
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
103
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LAZAR BOVAN, "Ratnik" Gacko
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
3018
261
2
MARIO LONČAR (MAWASHI)
7
1
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
8
RIAD DEDIĆ (ILID-SA)
146
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
210
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3020
261
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
8
0
RIAD DEDIĆ (ILID-SA)
3019
146
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
210
3
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3023
261
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
210
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. MARIO LONČAR, MAWASHI
2. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. RIAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
KL - Older cadets (male) -69
3021
100
0
ROKO BANDOV (BIH)
106
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
3022
6
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
259
3
NIKOLA MADUNIĆ (MAWASHI)
3024
106
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
259
0
NIKOLA MADUNIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. OLIVER OZVAČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA MADUNIĆ, MAWASHI
3. ROKO BANDOV, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
3025
4
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
73
0
IVAN BILOGREVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. IVAN BILOGREVIĆ, KUTINA
2. ----
3. ----
3. ----