001 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -32 | AMAR SELIMOVIĆ (Golden Team Kalesija) |
PTF 0:3 | DINO ČUSTOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
002 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -32 | ADIN SKOPLJAK (KBS " LUGAN TEAM") |
PTF 2:1 | DZENAN TUTIC (KBS Pokoj) |
003 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -32 | DINO ČUSTOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 0:3 | TARIK KARIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
004 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -37 | SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 3:0 | ISAK MEHMEDOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
005 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -32 | TARIK KARIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 2:1 | ADIN SKOPLJAK (KBS " LUGAN TEAM") |
006 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -42 | VEDAD PADŽIĆ (Golden Team Kalesija) |
AB 0:3 | MAK ČUSTOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
007 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -42 | ADMIR HALILOVIC (Golden Team Kalesija) |
PTF 3:0 | AJDIN MURATOVIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
008 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -42 | MAK ČUSTOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 1:2 | VASILIJE SAVIĆ (Panter Bijeljina) |
009 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -52 | MUHAMED FAZLIĆ (Golden Team Kalesija) |
AB 0:3 | KENAN SMAKA (KBS "TITANIUM" Usora) |
010 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -42 | VASILIJE SAVIĆ (Panter Bijeljina) |
PTF 0:3 | ADMIR HALILOVIC (Golden Team Kalesija) |
011 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -52 | HARUN SPAHIC (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
PTF 0:3 | JASMIN SPAHIĆ (Golden glove Tesanj) |
012 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -52 | SUAD HANKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | PILAV MUHAREM (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
013 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -52 | EDI JUSIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
PTF 1:2 | MEHMED KRUPIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
014 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -52 | KENAN SMAKA (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | JASMIN SPAHIĆ (Golden glove Tesanj) |
015 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -52 | SUAD HANKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 0:3 | MEHMED KRUPIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
016 | 1/8 | LC - Stariji kadeti -57 | BILAL HODŽIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | SEMIR GALIĆ (Unija Borilačke Vještine) |
017 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -52 | KENAN SMAKA (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | MEHMED KRUPIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
018 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -57 | BILAL HODŽIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
DSQ 0:3 | ESMIN FORIC (KBS Storm Gym) |
019 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -57 | AHMED ČAMDŽIĆ (KBS Borac Jelah) |
AB 3:0 | DŽENAN OMEREFENDIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
020 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -57 | NADIR HASANIČEVIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 3:0 | TARIK DURAKOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
021 | 1/4 | LC - Stariji kadeti -57 | FARIS AJKIC ("ZINO" ) |
DSQ 0:3 | DJORDJE KRSMANOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
022 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -57 | ESMIN FORIC (KBS Storm Gym) |
AB 3:0 | AHMED ČAMDŽIĆ (KBS Borac Jelah) |
023 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -57 | NADIR HASANIČEVIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | DJORDJE KRSMANOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
024 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -63 | ANIS ĆORDIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
PTF 3:0 | SLAVEN OSTOJIĆ (Kick boxing club PRNJAVOR) |
025 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -63 | BAKIR DŽEHOVIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
DSQ 0:3 | NEDIM MALKOC (KBV Kurto) |
026 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -57 | ESMIN FORIC (KBS Storm Gym) |
KO 3:0 | DJORDJE KRSMANOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
027 | 1/2 | LC - Stariji kadeti -69 | ADIN SMAJIĆ (Unija Borilačke Vještine) |
PTF 0:3 | KLISURA HAMZA (KBV FOJNICA) |
028 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -63 | ANIS ĆORDIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
PTF 0:3 | NEDIM MALKOC (KBV Kurto) |
029 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -69 | KLISURA HAMZA (KBV FOJNICA) |
AB 3:0 | HALID HADZIC (Golden Team Kalesija) |
030 | 1/4 | LC - Stariji kadeti +69 | AHMED MEHMEDOVIC (KBV Kurto) |
PTF 3:0 | ALDIN DŽAFIĆ (KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK) |
031 | 1/4 | LC - Stariji kadeti +69 | AHMED SARAJLIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 3:0 | EMAN SALIHOVIC (KBC "Bihać" ) |
032 | 1/4 | LC - Stariji kadeti +69 | IMRAN OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
DSQ 0:3 | RENATO PERIŠIĆ (KBC "Bihać" ) |
033 | 1/4 | LC - Stariji kadeti +69 | TARIK IBRIŠIMOVIĆ (KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK) |
PTF 0:3 | ADIN ZUKA (KBV FOJNICA) |
034 | 1/2 | LC - Stariji kadeti +69 | AHMED MEHMEDOVIC (KBV Kurto) |
PTF 2:1 | AHMED SARAJLIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
035 | 1/2 | LC - Stariji kadeti +69 | RENATO PERIŠIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 3:0 | ADIN ZUKA (KBV FOJNICA) |
036 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -32 | LEMANA DURDŽIĆ ("Tigar" CAZIN) |
AB 3:0 | MIA KEROSEVIC (Radnicki) |
037 | 1/1 | LC - Stariji kadeti +69 | AHMED MEHMEDOVIC (KBV Kurto) |
PTF 3:0 | RENATO PERIŠIĆ (KBC "Bihać" ) |
038 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -32 | LEMANA DURDŽIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 0:3 | AJKA DURDŽIČ ("Tigar" CAZIN) |
039 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -37 | ARNELA HASUKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
AB 3:0 | KADEMA AGIĆ (KBS Borac Jelah) |
040 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -42 | SENEMA LUGAN (KBS " LUGAN TEAM") |
PTF 0:3 | NIKOLINA VLASKI (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
041 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -50 | AMILA TAHIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
AB 3:0 | AMINA CIKARIC (Golden Team Kalesija) |
042 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -50 | AJNA HEKIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | AJNA BRKIC ("ZINO" ) |
043 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -42 | NIKOLINA VLASKI (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 2:1 | LANA PERIŠIĆ (KBC "Bihać" ) |
044 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -50 | AMILA TAHIĆ (KBS "GAZIJA" BUŽIM) |
AB 1:2 | AJNA HEKIĆ ("Tigar" CAZIN) |
049 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -60 | SUREJA MEHIC (KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa) |
PTF 0:3 | LAMIJA HAMULIC ("ZINO" ) |
051 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -60 | LAMIJA HAMULIC ("ZINO" ) |
AB 3:0 | AMNA MUSIĆ (Golden Team Kalesija) |
052 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje +65 | ELA KOVAČEVIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 3:0 | LARISA TUTUNDŽIĆ (Golden Team Kalesija) |
053 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje +65 | IMAN HADZIC (Golden Team Kalesija) |
WO 0:3 | AMINA ŠKEMBIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
054 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje +65 | ELA KOVAČEVIĆ (KBC "Bihać" ) |
DSQ 0:3 | AMINA ŠKEMBIĆ (KBK "IZAZOV" Bugojno) |