kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kick Box Prvenstvo države BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
FAVORIT BH
Golden glove Tesanj
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Panter Bijeljina
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -69
LC - Seniori -69
LC - Seniori +94
K1 - Mlađi juniori -54
K1 - Mlađe juniorke -52
K1 - Seniorke A +70
LC - Stariji kadeti -52
A009
114
0
MUHAMED FAZLIĆ (KBSGOLD)
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
A011
16
0
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
220
3
JASMIN SPAHIĆ (TESANJ)
A012
67
3
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
267
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
A013
144
1
EDI JUSIC (JEZERSK)
241
2
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
A014
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
220
0
JASMIN SPAHIĆ (TESANJ)
A015
67
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
241
3
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
A017
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
241
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
Osvajači medalja
1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. JASMIN SPAHIĆ, Golden glove Tesanj
3. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Starije kadetkinje -55
B045
107
0
AJLA TUTUNDŽIĆ (KBSGOLD)
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
HANA GORETIĆ (KURTO)
B046
109
0
AJLA ZULIĆ (KBSGOLD)
212
3
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B047
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
55
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
B048
212
2
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
203
1
DANINA DURIĆ (CAZIN)
B050
103
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
212
0
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
Osvajači medalja
1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
LC - Juniori -69
B003
88
3
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
26
0
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
99
MIDHAT SMAKA (USORA)
B005
257
1
MARKO VUJIĆ (PANTER)
230
2
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
27
IZET HODŽIĆ (IZAZOV)
B006
88
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
99
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
B007
230
3
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
27
0
IZET HODŽIĆ (IZAZOV)
B009
99
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
230
0
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. MIDHAT SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. SENAID FERHATOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. IZET HODŽIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
LC - Seniori -69
B036
208
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
166
0
JOVAN MANDIĆ (KBKPRNJ)
100
IRNES ĆOSIĆ (USORA)
B038
208
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
100
0
IRNES ĆOSIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IRNES ĆOSIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. JOVAN MANDIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ----
LC - Seniori +94
B042
85
1
AHMED KADIĆ (TAEKYON)
223
2
ZUHDIJA BEGIĆ (TKD BOS)
105
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
B043
223
0
ZUHDIJA BEGIĆ (TKD BOS)
105
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ZUHDIJA BEGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AHMED KADIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
K1 - Mlađi juniori -54
R016
184
0
NIKOLA BOŽIĆ (MODRIČA)
270
3
KENAN SMAKA (USORA)
Osvajači medalja
1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. NIKOLA BOŽIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
3. ----
3. ----
K1 - Mlađe juniorke -52
R022
269
0
EDITA ZDRALE (BALKANK)
104
3
KANITA MUMINOVIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. EDITA ZDRALE, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke A +70
R035
150
0
ZEHRINA KADRIĆ (KBVFTC)
96
3
JASMINA MERDIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. JASMINA MERDIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ZEHRINA KADRIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----