kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kick Box Prvenstvo države BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
FAVORIT BH
Golden glove Tesanj
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Panter Bijeljina
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
LC - Seniori -57
LC - Seniori -89
LC - Juniori -69
B003
88
3
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
26
0
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
99
MIDHAT SMAKA (USORA)
B005
257
1
MARKO VUJIĆ (PANTER)
230
2
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
27
IZET HODŽIĆ (IZAZOV)
B006
88
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
99
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
B007
230
3
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
27
0
IZET HODŽIĆ (IZAZOV)
B009
99
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
230
0
SENAID FERHATOVIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. MIDHAT SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. SENAID FERHATOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. IZET HODŽIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
LC - Juniori -74
B008
80
2
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
229
1
AHMED MUŠANOVIĆ (ĐERZELZ)
B010
127
0
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
59
3
MALIK BEKTAŠ (KICK)
B011
126
0
AMAR PELJTO (TAEKYON)
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
B012
234
0
OSMAN BRKIĆ (ĐERZELZ)
217
3
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
B013
80
0
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
59
3
MALIK BEKTAŠ (KICK)
B014
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
217
0
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
B016
59
0
MALIK BEKTAŠ (KICK)
204
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MALIK BEKTAŠ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. EMRAH HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ALI HODŽIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniori -79
B015
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
216
1
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
205
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B017
93
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
5
1
TARIK ĆOKIĆ (KBVFTC)
B018
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
82
0
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
B020
93
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
205
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TARIK ĆOKIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Juniori -89
B021
228
0
SANJIN ČIĆAK (ĐERZELZ)
237
3
ADMIR OKCIC (TKDGLJ)
78
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
B023
237
0
ADMIR OKCIC (TKDGLJ)
78
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ADMIR OKCIC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. SANJIN ČIĆAK, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
LC - Seniori -57
B035
250
0
ALDIN BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
252
3
ARNEL ZUBERI (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, "ZINO"
2. ALDIN BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
B040
69
0
FIKRET IBRAHIMKADIČ (TEŠANJ)
90
3
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. IMAD BABAČA, KBK "Galaja" Sanski Most
2. FIKRET IBRAHIMKADIČ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----