Odabrano natjecanje: Karlovac Open 2013

DISCIPLINE
 
 

PF - Dječaci

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ERŐS PATRIKKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-DJE-M+324435026
2.VIGH MÁTÉKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-DJE-M-254434024
3.HORVÁTH MARKKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-DJE-M-324431018
4.MIHAIL GEORGIEVIKKEN BULGARIAPF-DJE-M-22, PF-DJE-M-254426015
5.ROKO RIBARIĆOMEGAPF-DJE-M-19221707
6.LAURINCZ PÉTERDebreczeni TeamPF-DJE-M-28, PF-DJE-M-327642029
7.LACZÓ TAMÁSDebreczeni TeamPF-DJE-M-324328014
8.LUKA LESKOVARPON DO KWAN ZAGORJEPF-DJE-M+324320012
9.LUKA BOŽIĆKIT IZOLAPF-DJE-M-28433109
10.GERGELY BALÁZSKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-DJE-M-25431705
11.VEDRAN JOZIĆLEGENDPF-DJE-M-22, PF-DJE-M-25431903
12.ALEXANDAR TUCHIANIKKEN BULGARIAPF-DJE-M-28, PF-DJE-M-3264240-1
13.TONI HRELJABUDOKAI LABINPF-DJE-M-283231015
14.ADRIAN MESESANCS TIGER CLUB KARATE ARADPF-DJE-M+323215011
15.KARLO KATALINIĆCICVARA TEAMPF-DJE-M-25, PF-DJE-M-2832801
16.ĐANNI PERAJIĆDELTAPF-DJE-M+3232210-1
17.LAKATOS RICHÁRDKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-DJE-M-2532120-4
18.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-DJE-M-2221140-1
19.NIKO KOŽIĆKUTINAPF-DJE-M-2221100-1
20.CSIERNYIK ZSOMBORDebreczeni TeamPF-DJE-M-19, PF-DJE-M-222150-3
21.MARIO FONTANATOMISLAV GYMPF-DJE-M-1910000
22.FRAN FIKETBTIPF-DJE-M-191050-4

PF - Djevojčice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EKATERINA IVANOVAIKKEN BULGARIAPF-DJE-Ž-28, PF-DJE-Ž-327739020
2.VALENTINA BOLTUŽIĆDRAGON&SOKOLPF-DJE-Ž+324419011
3.ELMA KANTAREVIĆDRAGON&SOKOLPF-DJE-Ž-2233904
4.ANELIA TODOROVAIKKEN BULGARIAPF-DJE-Ž-25, PF-DJE-Ž-285424015
5.LEA BARECIVANIĆ GRADPF-DJE-Ž-324329021
6.ZALA ROZINAPON DO KWAN ZAGORJEPF-DJE-Ž+32323308
7.VILMA BALTIĆ HRSANZAGREBPF-DJE-Ž-25321104
8.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-DJE-Ž-22, PF-DJE-Ž-2532804
9.TOMISLAVA KLOBUČARKUTINAPF-DJE-Ž-28321803
10.TENA BAUERCICVARA TEAMPF-DJE-Ž-32, PF-DJE-Ž+32212205
11.DEL GAUDIO MICHELLEDynamite teamPF-DJE-Ž-28211105
12.EMA ŽITNJAKBTIPF-DJE-Ž-2521801
13.TIJA ŠILESPON DO KWAN ZAGORJEPF-DJE-Ž-3221100-1
14.CHIARA FRANKOVIĆBUDOKAI LABINPF-DJE-Ž+322160-2
15.ALMA FRANKOVIĆBUDOKAI LABINPF-DJE-Ž-322170-5
16.LEONARDA DEAKBTIPF-DJE-Ž-252100-6
17.ELENA ČVEKBTIPF-DJE-Ž-2210000
18.LORENA ZEBABTIPF-DJE-Ž-2210000

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ALEKSANDER MASELJkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-MKD-M-42, PF-MKD-M-479955038
2.BOZÓK SZABOLCSKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-32, PF-MKD-M-379836027
3.VICZIÁN ROLANDDebreczeni TeamPF-MKD-M-37, PF-MKD-M-428738020
4.PATRIK ŠULEKPTUJPF-MKD-M-47, PF-MKD-M+477621010
5.KARÁCSONYI DÁVIDKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-28, PF-MKD-M-32652309
6.BIRTHA DOMINIKKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-37, PF-MKD-M-424319018
7.HRABOVSZKI DONÁTDebreczeni TeamPF-MKD-M-42, PF-MKD-M-47431208
8.CZÁR TIBORDebreczeni TeamPF-MKD-M-42, PF-MKD-M-4743140-3
9.NIKLAS BOGNERRohrbachPF-MKD-M-47, PF-MKD-M+477530018
10.LUKA LEO DOJMITKD KraljevicaPF-MKD-M+47322209
11.AMMAR SEFIĆKIT IZOLAPF-MKD-M+47321406
12.ARNEL ZUBERIKBC "Bihać" PF-MKD-M-2832906
13.LENCSÉS ATTILAKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-32, PF-MKD-M-3732905
14.NAGY ZALANKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-42, PF-MKD-M-4732601
15.BÁLINT MARTINKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-MKD-M-32, PF-MKD-M-378529017
16.MÉZES ROLANDDebreczeni TeamPF-MKD-M-28, PF-MKD-M-32, PF-MKD-M-3721401
17.MARTIN MAJSECBTIPF-MKD-M-28, PF-MKD-M-322150-3

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VIKTORIJA PRTENJAČABENKOVACPF-MKD-Ž-37, PF-MKD-Ž-424427021
2.LAURINCZ BOGLÁRKADebreczeni TeamPF-MKD-Ž-473325021
3.KORINA ŠPOLJARIĆKUTINAPF-MKD-Ž-283322021
4.ISKRA MARAVIĆLEGENDPF-MKD-Ž-37, PF-MKD-Ž-42331608
5.TINA BALOHPON DO KWAN ZAGORJEPF-MKD-Ž+4733906
6.SARA PEŠUTSUŠAKPF-MKD-Ž-32, PF-MKD-Ž-377631018
7.IVA VUKOŠIĆTIGAR, SlunjPF-MKD-Ž-32, PF-MKD-Ž-374318017
8.GRACIA MARIĆKUTINAPF-MKD-Ž+4732803
9.INES VRHOVECBTIPF-MKD-Ž-37321402
10.ANELIA TODOROVAIKKEN BULGARIAPF-MKD-Ž-28321100
11.NIKA ŠPOLJARIĆKUTINAPF-MKD-Ž-3732110-4
12.UNA MARAVIĆLEGENDPF-MKD-Ž-42, PF-MKD-Ž+47532205
13.LORENA JURIŠIĆSUŠAKPF-MKD-Ž-42, PF-MKD-Ž-4753170-4
14.MAGDALENA MIHELČIĆFUTURAPF-MKD-Ž-4221902
15.LARA VUZEM VAJDAPTUJPF-MKD-Ž-32, PF-MKD-Ž-37211201
16.MICHELLE KRSNIKKRAPINAPF-MKD-Ž-3221900
17.ANETA IVANKOVIĆLEGENDPF-MKD-Ž+472160-1
18.LUCIJA MRNJECLEGENDPF-MKD-Ž-282130-4
19.NIKOLINA CAFUKLEGENDPF-MKD-Ž-28, PF-MKD-Ž-322170-5
20.GABRIELA ALEXIEVAIKKEN BULGARIAPF-MKD-Ž-42, PF-MKD-Ž-471010-1
21.KRISTINA NIKOLOVAIKKEN BULGARIAPF-MKD-Ž-42, PF-MKD-Ž-471020-7

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DANIEL GEORGIEVIKKEN BULGARIAPF-SKD-M-42, PF-SKD-M-478841035
2.ROK VRTAČNIKkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-SKD-M-634414012
3.DIMITAR DYAKOVIKKEN BULGARIAPF-SKD-M-47, PF-SKD-M-524414011
4.RICCARDO ALBANESETeam BestfighterPF-SKD-M+693325016
5.MICHELE PADOANTeam BestfighterPF-SKD-M-69331405
6.DEL GAUDIO LORENZODynamite teamPF-SKD-M-52, PF-SKD-M-578726014
7.KRISTIJAN PODVORACKUTINAPF-SKD-M-63431206
8.VERES ROLANDKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-SKD-M-42, PF-SKD-M-47751405
9.DIMITAR VIDENOVIKKEN BULGARIAPF-SKD-M+693223012
10.MIHAEL JAVOROVIĆCICVARA TEAMPF-SKD-M-47, PF-SKD-M-52321408
11.BORISLAV HADJIGENOVIKKEN BULGARIAPF-SKD-M-69321406
12.MIHAEL PAVLAKOVIĆCICVARA TEAMPF-SKD-M-69, PF-SKD-M+69321903
13.ŽAN TOMAŽIĆKBV OrmožPF-SKD-M-63321403
14.MATEO ĐUDARIĆMOSLAVACPF-SKD-M-5732803
15.KRISTIJAN KATUŠIĆOMEGAPF-SKD-M-5232801
16.SALLAY GÁBORDebreczeni TeamPF-SKD-M-52, PF-SKD-M-5732701
17.FILIP ČULINABENKOVACPF-SKD-M-473280-2
18.CSÁK BENCEDebreczeni TeamPF-SKD-M-52, PF-SKD-M-57531206
19.DENIS MUHAREMOVIĆKVARNERPF-SKD-M-42211407
20.DÁVID OPAUSZKIDebreczeni TeamPF-SKD-M-69, PF-SKD-M+69211005
21.SZÁSZ KRISTÓFDebreczeni TeamPF-SKD-M-63, PF-SKD-M-692180-1
22.DENIS ŠILJACCICVARA TEAMPF-SKD-M-632170-2
23.MARIN ORLOVIĆDELTAPF-SKD-M+692180-3
24.ONDREJ FRANEKFighters clubPF-SKD-M-422130-3

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.GÁL VIVIENKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-SKD-Ž-554423014
2.PETRA LONČARCICVARA TEAMPF-SKD-Ž-463320019
3.ANTONELA PERAIĆBENKOVACPF-SKD-Ž-603319015
4.LUCIJA CICVARACICVARA TEAMPF-SKD-Ž-5033906
5.KLARA ORLOVIĆSUŠAKPF-SKD-Ž+6533905
6.DOMINIKA GUMANOVAGuard klub kickbox KOŠICEPF-SKD-Ž-422213012
7.KARMEN GALACBENKOVACPF-SKD-Ž-652212012
8.PETRA MISKIĆCICVARA TEAMPF-SKD-Ž-554317010
9.RÁKÓCZI RÉKADebreczeni TeamPF-SKD-Ž-50, PF-SKD-Ž-556425010
10.LAURINCZ BOGLÁRKADebreczeni TeamPF-SKD-Ž-46321307
11.NIKOLINA POŽEGATIGAR, SlunjPF-SKD-Ž-55, PF-SKD-Ž-60321005
12.ADRIJANA ŠPLAJTBRODPF-SKD-Ž-553290-1
13.LARA DESPOTCICVARA TEAMPF-SKD-Ž-55, PF-SKD-Ž-603270-7
14.EMA REPIĆLEGENDPF-SKD-Ž-42211005
15.BARTELME EVAPON DO KWAN ZAGORJEPF-SKD-Ž-50, PF-SKD-Ž-5521804
16.MARIJA HODALJLEGENDPF-SKD-Ž-6521600
17.LUANA RITOŠAFUTURAPF-SKD-Ž-6021130-3
18.SANDA ŠIMUNOVIĆOMEGAPF-SKD-Ž-502170-4
19.DOROTEA BARIĆLEGENDPF-SKD-Ž+652130-4
20.HANA MIHELČIČKBV DOMŽALEPF-SKD-Ž-42, PF-SKD-Ž-462160-5
21.KLARA ERLIĆBENKOVACPF-SKD-Ž-462150-6
22.IVONA ŠTEFANACTIGAR, SlunjPF-SKD-Ž+6510202
23.ANITA ŠANTORBRODPF-SKD-Ž+651000-2
24.ANA MARIJA MASELJkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-SKD-Ž-651000-6
25.ISKRA MARAVIĆLEGENDPF-SKD-Ž-421000-6
26.LAURA PILJEKIVANIĆ GRADPF-SKD-Ž-461000-6
27.LUCIJA GRGUREVIĆOMEGAPF-SKD-Ž-651000-6

PF - Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARINO ŠTEFANACCICVARA TEAMPF-JUN-M-89, PF-JUN-M+944443025
2.JAKUS GÁBORKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-M-633320016
3.TILEN ZAJCkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-JUN-M-743316015
4.KISS ROLANDKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-M-572214013
5.ERDEI BRUNOKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-M-79221802
6.VITO ČURINPTUJPF-JUN-M-69, PF-JUN-M-74542306
7.VIZSNYICAI RICHÁRDDebreczeni TeamPF-JUN-M-69322105
8.ROK VRTAČNIKkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-JUN-M-63321301
9.ADAM BLAUHORNCICVARA TEAMPF-JUN-M-69212006
10.MARKO VULIĆ IVANČIĆFUTURAPF-JUN-M-74211104
11.NIKOLA PERKOVIĆBENKOVACPF-JUN-M-57211802
12.ROHONCZI JENOKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-M-69211602
13.DAVOR ŠILJACCICVARA TEAMPF-JUN-M-79211202
14.HRVOJE STAKORMOSLAVACPF-JUN-M-6321600
15.MANUEL DI CARLOTeam BestfighterPF-JUN-M-5721120-2
16.MARINO FARAGUNABUDOKAI LABINPF-JUN-M-632180-2
17.ALVIN ALIŠIĆKVARNERPF-JUN-M-892190-3
18.RICCARDO ALBANESETeam BestfighterPF-JUN-M-7431201
19.HARANGOZÓ GÁBORDebreczeni TeamPF-JUN-M-79, PF-JUN-M-8931250-2
20.DIMITAR VIDENOVIKKEN BULGARIAPF-JUN-M-791060-1
21.FABIO GAZZOLATeam BestfighterPF-JUN-M+941040-3
22.BRUNO MIKULIĆBENKOVACPF-JUN-M-891000-6
23.HIDVÉGI NÁNDORDebreczeni TeamPF-JUN-M-571000-8
24.MATKO ŽIVČIĆCICVARA TEAMPF-JUN-M+941020-10

PF - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SZABO DORINAKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-Ž-603329022
2.LUCIJA CICVARACICVARA TEAMPF-JUN-Ž-503324016
3.SAS VIKTÓRIAKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-JUN-Ž-55332003
4.ANĐELA BOBANOVIĆBENKOVACPF-JUN-Ž-702218016
5.TJAŠA VOZELPON DO KWAN ZAGORJEPF-JUN-Ž-65223008
6.DOROTEA BARIĆLEGENDPF-JUN-Ž+7011903
7.VERONIKA PENEVAIKKEN BULGARIAPF-JUN-Ž-50, PF-JUN-Ž-553225012
8.KITTI ELSZASZERSzigetszentmiklós - Tököl SEPF-JUN-Ž-6032230-6
9.BRIGITA PERAKPON DO KWAN ZAGORJEPF-JUN-Ž-60212307
10.ALEXANDRA DIMITROVAIKKEN BULGARIAPF-JUN-Ž-55211405
11.SARA VULJEJASTREBPF-JUN-Ž-6021180-1
12.DIANA TANUSHAJLAV, PulaPF-JUN-Ž-5521120-5
13.ANA ALABERLAV, PulaPF-JUN-Ž-502010-4
14.TJAŠA KOVAČIČPON DO KWAN ZAGORJEPF-JUN-Ž-6510100-3
15.ANA CESARECKRAPINAPF-JUN-Ž+701060-3
16.KATARINA BRAJEJASTREBPF-JUN-Ž-6510120-5
17.KARLA BOBANOVIĆBENKOVACPF-JUN-Ž-501070-6
18.LANA RODIĆDRAGON&SOKOLPF-JUN-Ž-701000-6
19.KRISTINA TOMLJENOVIĆTIGAR, SlunjPF-JUN-Ž-701020-10

PF - Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMANUIL DIMITROVIKKEN BULGARIAPF-SEN-M-84, PF-SEN-M-893324019
2.TILEN ZAJCkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-SEN-M-743319014
3.ADAM BLAUHORNCICVARA TEAMPF-SEN-M-693332011
4.JAKUS GÁBORKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-SEN-M-6333705
5.UROŠ BRLEKKBV OrmožPF-SEN-M+9422803
6.MIROSLAV GRGIĆMOSLAVACPF-SEN-M-743233011
7.TOMAŽ GROBOLJŠEKPON DO KWAN ZAGORJEPF-SEN-M-79, PF-SEN-M-84322303
8.SZABOLCS HASKATigers Sada TeamPF-SEN-M-63321802
9.NEJC TAŠKARPON DO KWAN ZAGORJEPF-SEN-M-69, PF-SEN-M-74422903
10.VIZSNYICAI RICHÁRDDebreczeni TeamPF-SEN-M-69211902
11.ADAM KOVACSTigers Sada TeamPF-SEN-M-69211900
12.BRUNO SERDAREVIĆVELEBITPF-SEN-M-79, PF-SEN-M-8441140-6
13.GHIGGI ALESSANDRODynamite teamPF-SEN-M-74, PF-SEN-M-7920130-14
14.DENIS ŠILJACCICVARA TEAMPF-SEN-M-6310000
15.FABIO GAZZOLATeam BestfighterPF-SEN-M+9410000
16.KISS ROLANDKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-SEN-M-631040-2
17.DAMJAN DOLIČPON DO KWAN ZAGORJEPF-SEN-M+941050-3
18.MARINO ŠTEFANACCICVARA TEAMPF-SEN-M-891030-3
19.DALIBOR POPOVIĆJASTREBPF-SEN-M-841020-10

PF - Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TINA KODERPON DO KWAN ZAGORJEPF-SEN-Ž-55, PF-SEN-Ž-602223013
2.LUCIJA CICVARACICVARA TEAMPF-SEN-Ž-50211106
3.SARA SMREKARkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-SEN-Ž-6021200-4
4.SARA VULJEJASTREBPF-SEN-Ž-6010110-2
5.RÉTLAKI RENÁTADebreczeni TeamPF-SEN-Ž-50, PF-SEN-Ž-551050-6
6.MARIJA ARBANASKRAPINAPF-SEN-Ž-601030-7