kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -74
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniori -74
LC - Juniori -89
PF - Stariji kadeti -47
129
6
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
730
0
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
58
ANDREAS HLAD (ZG)
714
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
VERES ROLAND (KIRALY)
815
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
7
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
901
1
MIHAEL TOLIĆ (BROD)
882
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
FILIP ČULINA (BENKC)
713
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
IVAN AMENT (KBK)
129
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
58
0
ANDREAS HLAD (ZG)
714
0
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
815
2
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
5
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
0
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
2
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
0
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
0
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
0
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
0
IVAN AMENT (KBK)
129
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
801
3
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
700
8
FILIP ČULINA (BENKC)
713
5
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
926
1
IVAN AMENT (KBK)
865
3
VERES ROLAND (KIRALY)
46
2
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
865
0
VERES ROLAND (KIRALY)
713
2
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. DANIEL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FILIP ČULINA, BENKOVAC
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB