kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniorke -50
LC - Stariji kadeti -42
PF - Dječaci -22
912
7
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
857
5
STAMPFEL DOMINIK (KIRALY)
399
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
468
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
868
LEONARDO ČVEK (BTI)
644
0
MARIN GULIJA (KUTINA)
723
0
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
528
ANDREAS LENGYEL (TIGERAR)
643
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
547
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
912
1
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
399
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
468
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
868
7
LEONARDO ČVEK (BTI)
723
16
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
528
8
ANDREAS LENGYEL (TIGERAR)
643
10
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
547
9
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
912
8
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
468
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
723
2
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
643
0
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
912
3
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
723
8
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. MIHAIL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. VEDRAN JOZIĆ, LEGEND
3. NIKO KOŽIĆ, KUTINA
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA