kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
613
2
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
287
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
727
3
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
781
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
488
3
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
902
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
334
0
ADNAN DEDIC (CBS)
365
0
ONDREJ FRANEK (FGHTCLB)
613
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
727
3
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
488
3
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
365
0
ONDREJ FRANEK (FGHTCLB)
727
2
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
488
1
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. DANIEL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. DENIS MUHAREMOVIĆ, KVARNER
3. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. ONDREJ FRANEK, Fighters club
LC - Stariji kadeti -47
371
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
927
3
IVAN AMENT (KBK)
199
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
927
0
IVAN AMENT (KBK)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
974
2
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
3. MARKO GAJIĆ, OMEGA
3. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti -52
804
1
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
979
2
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
612
0
BENCE VARGA (CONTROL)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
806
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
202
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
979
0
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
409
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
0
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
Osvajači medalja
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. ÁDÁM ENGELBRECHT, Esztergomi KBSE
3. JOSIP SRZENTIĆ, DELTA
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
LC - Stariji kadeti -57
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
596
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
981
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1026
0
BENCE VARGA (CONTROL)
813
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
MARIO RADIĆ (LAV)
971
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
981
0
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
3
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
0
MARIO RADIĆ (LAV)
971
1
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
0
IVAN BALIĆ (KBK)
438
1
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
195
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
438
2
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ERICH NIŽNIK, Panter Prešov
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
LC - Stariji kadeti -63
770
0
ANDREJ BREULJ (TGRBROD)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
768
0
SLAVKO TROŠELJAC (TGRBROD)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
143
1
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
808
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
3. DINO KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MICHAEL ERNST, Rohrbach
LC - Stariji kadeti -69
975
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. DANIEL LAZAR, OMEGA
2. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, ZAGREB
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti +69
536
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
756
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
317
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
977
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
756
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
317
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
3
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
977
0
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
317
1
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
0
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. AMAR ČAUŠEVIĆ, KBC "Bihać"
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. MARIN ORLOVIĆ, DELTA