kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -55
14
3
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
632
1
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
168
BARTELME EVA (PDKZ)
270
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
LARA DESPOT (ZG)
642
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
TEIDE UŠIĆ (LAV)
85
0
MONIKA KOVAČEVIĆ (ZG)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
5
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
168
4
BARTELME EVA (PDKZ)
270
1
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
4
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
3
LARA DESPOT (ZG)
642
2
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
0
TEIDE UŠIĆ (LAV)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
0
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
7
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
0
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
0
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
838
7
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
4
LARA DESPOT (ZG)
899
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
315
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
133
5
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
6
PETRA MISKIĆ (ZG)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
899
3
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
133
1
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
8
PETRA MISKIĆ (ZG)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
87
3
PETRA MISKIĆ (ZG)
Medalists
1. GÁL VIVIEN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PETRA MISKIĆ, ZAGREB
3. ADRIJANA ŠPLAJT, BROD
3. RÁKÓCZI RÉKA, Debreczeni Team