kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Ilidža Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -42
2029
209
0
MIRSAD ŠLJIVAR (ĐERZELZ)
441
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
246
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
312
REFIK MOLABECIROVIC (ULCINJ)
315
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
211
TAHIR MUSTAJBEGOVIĆ (ĐERZELZ)
247
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
248
AJDIN DRAGOLJ (TAEKYON)
460
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
2031
441
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
246
2
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
2032
312
0
REFIK MOLABECIROVIC (ULCINJ)
315
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2033
211
0
TAHIR MUSTAJBEGOVIĆ (ĐERZELZ)
247
4
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
2034
248
2
AJDIN DRAGOLJ (TAEKYON)
460
4
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
2035
441
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
315
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2036
247
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
460
6
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
2039
315
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
460
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO