kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DUBRAVA
FIGHTER
FUTURA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC- Seniori -63
K1- Juniori -63,5
K1- Juniori -67
K1- Seniori -63,5
K1- Seniori -75
K1- Seniori -81
K1- Seniorke -52
LC- Seniori -63
2002
291
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
63
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
246
ERIK TOMAC (TGRBROD)
2005
63
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
246
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
3. ----
K1- Juniori -63,5
85
UROŠ PAJIĆ (KING)
R2001
2
3
VALENTINO KLEMIĆ (TOM GYM)
237
0
PAOLO BALISTRIERI (ZELG)
R2002
48
3
ANDREJ JURMANOVIĆ (SV. DUH)
160
0
GAJ RUKAVINA (OMIŠALJ)
191
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
R2003
92
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
281
0
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R2004
76
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
88
3
LUKA PLELI (BLITZ)
55
BORNA BALIĆ (SV. DUH)
34
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2010
85
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
2
3
VALENTINO KLEMIĆ (TOM GYM)
R2011
48
0
ANDREJ JURMANOVIĆ (SV. DUH)
191
3
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
R2012
92
2
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
88
1
LUKA PLELI (BLITZ)
R2013
55
0
BORNA BALIĆ (SV. DUH)
34
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2030
2
2
VALENTINO KLEMIĆ (TOM GYM)
191
1
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
R2031
92
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
34
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2046
2
3
VALENTINO KLEMIĆ (TOM GYM)
34
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. VALENTINO KLEMIĆ, TOMISLAV GYM
2. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN JUKIĆ, PIT BULL, Split
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
K1- Juniori -67
R2017
50
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
301
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
26
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R2037
50
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
26
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. ----
K1- Seniori -63,5
R1032
31
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
51
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1- Seniori -75
49
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1001
279
3
IVAN DAJAK (MORNAR)
171
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R1002
250
1
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
294
2
MARINO HORVAT (MORNAR)
151
IVAN LETICA (SPARTAN)
219
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R1003
198
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
215
0
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
100
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
192
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1007
49
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
279
0
IVAN DAJAK (MORNAR)
R1008
294
0
MARINO HORVAT (MORNAR)
151
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R1009
219
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
198
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
R1010
100
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
192
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1028
49
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
151
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
R1029
219
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
192
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1045
49
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
192
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
K1- Seniori -81
R1012
38
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
21
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R1013
54
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
90
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R1037
38
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
90
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA VARGOVIĆ, DUBRAVA
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
K1- Seniorke -52
R1033
46
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
52
3
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
2. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
3. ----
3. ----