Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)

DISCIPLINE
 
 

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ALAN TURSUNOVIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-692222020
2.IVAN MARETIĆJASTREBPF-SKAD-M-472221020
3.LOVRO ŽAMARIJAJASTREBPF-SKAD-M+692221020
4.MORIS TRBULINLAV, PulaPF-SKAD-M-632226019
5.IVAN UDOVIĆLAV, PulaPF-SKAD-M-422221018
6.ALEK KUŠARPLANET SPORTPF-SKAD-M-572221014
7.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-SKAD-M-52221709
8.MATEJ SARVAŠSUŠAKPF-SKAD-M-63322801
9.LEON NOLAMAWASHIPF-SKAD-M-5232210-2
10.LUKA PLANINACPLANET SPORTPF-SKAD-M-57212106
11.IVANO ČELIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M+69211201
12.SANDI STENTAPLANET SPORTPF-SKAD-M-47211600
13.STJEPAN ANDRIĆOMEGAPF-SKAD-M+6921110-6
14.TONI URSIĆMAWASHIPF-SKAD-M-4221110-6
15.VIKTOR BRZOJAVELEBITPF-SKAD-M-6921120-8
16.MATIJA HMELINAJASTREBPF-SKAD-M-632180-8
17.ŠIMUN BARIĆHBDPF-SKAD-M-521080-1
18.IVAN ZAGORACPOLAČAPF-SKAD-M-691080-2
19.TINO PAĆALATMINOTAURPF-SKAD-M-421060-2
20.TOMA RUJAKMAWASHIPF-SKAD-M-631060-2
21.MATAN KATALINIĆMINOTAURPF-SKAD-M-521030-2
22.IVAN ĐAKOVIĆHUSPF-SKAD-M+691070-4
23.KARLO KATINIĆSUŠAKPF-SKAD-M-521030-4
24.GABRIEL MOČILACTIGAR, SlunjPF-SKAD-M-631060-5
25.MICHAEL STENTAPLANET SPORTPF-SKAD-M-631050-5
26.NIKOLA KUSTURALOTUSPF-SKAD-M-471050-10
27.PATRIK BERGERKBK ZAGREBPF-SKAD-M-571050-10
28.NOA REPIĆOMEGAPF-SKAD-M-571010-10
29.ANTONIO MIKULIĆPOLAČAPF-SKAD-M-691000-10
30.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-M-471000-10
31.SANDY ŽUNIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-421000-10
32.JAN GREBENARHUSPF-SKAD-M+691000-11

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ELA MAGDIĆTIGAR, SlunjPF-SKAD-Ž-503337020
2.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-SKAD-Ž-552226021
3.LARA MIHALIĆTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-652222019
4.MARTINA BUTERINVELEBITPF-SKAD-Ž-602219018
5.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADPF-SKAD-Ž+652229012
6.ANA JOVIĆSUŠAKPF-SKAD-Ž-462216011
7.ANA PRANJIĆTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-421110010
8.EVA GALLEGENDPF-SKAD-Ž-3211504
9.NATALI PAVKOVIĆLOTUSPF-SKAD-Ž-504336012
10.MARTINA GRABARPLANET SPORTPF-SKAD-Ž-55323702
11.MIHAELA TOPALLIPRETORIANPF-SKAD-Ž-46211109
12.PETRA PERKOVIĆPRETORIANPF-SKAD-Ž+65212508
13.EVA LEONA KOMŠIĆKINGPF-SKAD-Ž-50211907
14.NIKA PAVIČIĆVELEBITPF-SKAD-Ž-55212106
15.ROKA PULJAKTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-60211102
16.LORENA ZEBABTIPF-SKAD-Ž-50211500
17.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-SKAD-Ž-60211100
18.MILICA MATIĆPRETORIANPF-SKAD-Ž-65211000
19.ZARA LERGAPRETORIANPF-SKAD-Ž-4621170-2
20.ANA NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-Ž-422190-5
21.MAGDALENA TOKIĆVELEBITPF-SKAD-Ž-5521120-7
22.ELENA LJUBEKZMAJPF-SKAD-Ž-5021150-9
23.ZOA VIVODASUŠAKPF-SKAD-Ž-501090-1
24.ANA CVITANOVIĆMOSLAVACPF-SKAD-Ž-501080-2
25.MAJA ČABARKAPAHUSPF-SKAD-Ž-551080-4
26.ELLA HRVATINMINOTAURPF-SKAD-Ž-321010-4
27.ANĐELINA VIDECBUJEPF-SKAD-Ž-421040-5
28.NIKOLINA DEVČIĆKBK ZAGREBPF-SKAD-Ž-501010-6
29.LEONARDA DEAKBTIPF-SKAD-Ž-551090-8
30.BRUNA MATIJAŠLOTUSPF-SKAD-Ž-461050-8
31.MARINA RADIĆLOTUSPF-SKAD-Ž-651030-9
32.ANA SUTLOVIĆPRETORIANPF-SKAD-Ž+651020-10
33.MATEA LOZIĆMAWASHIPF-SKAD-Ž-601010-10
34.LANA NOHAMOSLAVACPF-SKAD-Ž-551000-10
35.LANA PALIĆHUSPF-SKAD-Ž+651000-10
36.LANA KIRINTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-651000-10
37.MARINA MATIJAŠLOTUSPF-SKAD-Ž-601000-10
38.NATAŠA LABAŠMINOTAURPF-SKAD-Ž-501000-10
39.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-SKAD-Ž-461000-10
40.NIKA BABIĆOTOKPF-SKAD-Ž-501000-11

PF - Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARKO DŽINPLANET SPORTPF-SEN-M-792228020
2.VILIM UREMOVIĆJASTREBPF-SEN-M-742228020
3.JURE DRLJEAMENOPF-SEN-M+942220020
4.ANTONIO JURMANPLANET SPORTPF-SEN-M-692231015
5.MARINO FARAGUNABUDOKAI LABINPF-SEN-M-841114010
6.MIROSLAV GRGIĆMOSLAVACPF-SEN-M-891110010
7.LUKAS JURAŠIĆTIGAR, KarlovacPF-SEN-M-63111508
8.DOREN MARKO MANTILLASUŠAKPF-SEN-M-69212606
9.THOMAS MATIĆMAWASHIPF-SEN-M-74211600
10.LEONHARD ŠARIĆPRETORIANPF-SEN-M-74211400
11.DINO TREŠNJIĆPLANET SPORTPF-SEN-M+94211300
12.VALENTINO ŽUNACTIGAR, KarlovacPF-SEN-M-79211300
13.ADAM HERCOGOMEGAPF-SEN-M-631070-8
14.KARLO MIJIĆLOTUSPF-SEN-M-791050-10
15.MATEO ĐUDARIĆMOSLAVACPF-SEN-M-841040-10
16.BRANIMIR LOKNARJASTREBPF-SEN-M+941030-10
17.MATEJ TADIĆHUSPF-SEN-M-741020-10
18.FILIP MAROŠIHUSPF-SEN-M-741000-10
19.FILIP OSTRIHONHUSPF-SEN-M-691000-10
20.MARKO ŽOVINHUSPF-SEN-M-891000-10
21.PETAR MAROŠIHUSPF-SEN-M-791000-10
22.ROBERT KRČELIĆHUSPF-SEN-M+941000-10
23.MIHAEL MATIJEVIĆHUSPF-SEN-M-691000-11

PF - Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KRISTINA RAVLIĆAMENOPF-SEN-Ž-602224014
2.SARA PEŠUTSUŠAKPF-SEN-Ž-551115010
3.VEDRANA HALINČIĆJASTREBPF-SEN-Ž+701110010
4.ELA ZNAORSUŠAKPF-SEN-Ž-6511804
5.LORENA JURIŠIĆSUŠAKPF-SEN-Ž-7011804
6.LUCIJA CICVARATIGAR, KarlovacPF-SEN-Ž-50111902
7.KARLA BOBANOVIĆPOLAČAPF-SEN-Ž-55212000
8.ANĐELA PANDŽALOTUSPF-SEN-Ž+70211000
9.MARA VICELJASUŠAKPF-SEN-Ž-5010170-2
10.KATA ŠAREVELEBITPF-SEN-Ž-601060-4
11.ANA ALABERLAV, PulaPF-SEN-Ž-651040-4
12.ELIZABETA CRNKOVIĆPLANET SPORTPF-SEN-Ž-701040-4
13.DIANA HALEPOVIĆMEGA CENTARPF-SEN-Ž-551050-10
14.FILIPA MERČEPLOTUSPF-SEN-Ž-601040-10
15.LEONARDA IVAŠIĆBUDOKAI LABINPF-SEN-Ž+701000-10