Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)


UZRASTI
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

PF - Stariji kadeti-42

1018
46
10
IVAN UDOVIĆ (LAV)
268
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
 
 
1019
101
6
TINO PAĆALAT (KBKM)
203
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
 
1046
46
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
203
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
 
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR

PF - Stariji kadeti-47

1020
243
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
263
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
 
 
1021
231
5
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
80
15
SANDI STENTA (PLANET)
 
1047
243
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
80
1
SANDI STENTA (PLANET)
 
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS

PF - Stariji kadeti-52

59
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
 
 
1003
204
9
LEON NOLA (MAWASHI)
112
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
 
99
MATAN KATALINIĆ (KBKM)
 
 
211
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
 
1029
59
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
204
7
LEON NOLA (MAWASHI)
 
 
 
 
1030
99
3
MATAN KATALINIĆ (KBKM)
211
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
 
1052
204
5
LEON NOLA (MAWASHI)
211
12
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK

PF - Stariji kadeti-57

1022
72
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
214
1
NOA REPIĆ (OMEGA)
 
 
1023
62
5
PATRIK BERGER (ZG)
76
15
LUKA PLANINAC (PLANET)
 
1048
72
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
76
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
 
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. NOA REPIĆ, OMEGA
3. PATRIK BERGER, KBK ZAGREB

PF - Stariji kadeti-63

47
MORIS TRBULIN (LAV)
 
 
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
 
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
 
 
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
 
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
 
 
 
 
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
 
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
 
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT

PF - Stariji kadeti-69

181
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
 
 
1007
257
8
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
89
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
 
256
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
 
 
182
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
 
1033
181
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
89
2
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
 
 
 
 
1034
256
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
182
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
 
1054
181
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
256
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
 
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti+69

244
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
 
 
1008
64
7
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
215
11
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
 
69
JAN GREBENAR (HUS-OS)
 
 
75
IVANO ČELIĆ (PLANET)
 
1035
244
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
215
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
 
 
 
 
1036
69
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
 
1055
244
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
1
IVANO ČELIĆ (PLANET)
 
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. JAN GREBENAR, HUS