Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

LC - Juniori-69

2019
21
0
ATILIO RAKIĆ (LOŠINJ)
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
 
 
124
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
 
56
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
 
 
89
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
 
2021
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
124
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
 
 
 
 
2022
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
0
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
 
2024
124
1
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
56
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. IVAN KRALJEVIĆ, CROATIA
3. PATRIK IFKO, HUS OSIJEK

LC - Juniori-84

2033
154
0
DAVID KERŠEVANIĆ (ADRIAGM)
293
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
 
 
90
ARMAN JAPIĆ (CRO)
 
2035
140
0
LEONARDO RADANOVIĆ (SUŠAK)
78
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
 
 
2036
141
0
LUKA ANTUNOVIĆ (SUŠAK)
319
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
 
2037
293
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
90
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
 
 
 
 
2038
78
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
319
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
 
2040
293
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
78
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
 
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. ARMAN JAPIĆ, CROATIA

LC - Juniorke-65

2051
129
3
ELA ZNAOR (SUŠAK)
87
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
 
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----

KL - Seniori-69

3005
177
5
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
96
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
 
 
61
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
 
302
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
 
 
144
JOSIP NOVOSEL (DUBRAVA)
 
91
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
 
 
206
LEONHARD ŠARIĆ (PRETORI)
 
73
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
 
 
54
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3007
177
0
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
61
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
 
 
 
 
3006
302
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
144
0
JOSIP NOVOSEL (DUBRAVA)
 
 
3008
91
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
206
0
LEONHARD ŠARIĆ (PRETORI)
 
 
 
 
3009
73
0
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
54
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3010
61
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
302
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
 
 
 
 
 
 
 
 
3011
91
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
54
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3013
61
2
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
54
1
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA

KL - Seniori-79

3017
92
2
FRAN PAPIĆ (CRO)
176
1
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
 
 
150
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
 
3019
71
0
DAMIAN HUTINEC (DUBRAVA)
295
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
 
 
3020
34
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
134
3
VITO KOŠAR (ŠK)
 
3021
92
1
FRAN PAPIĆ (CRO)
150
2
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
 
 
 
 
3022
295
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
134
3
VITO KOŠAR (ŠK)
 
3024
150
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
134
3
VITO KOŠAR (ŠK)
 
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA

LK - Juniori-60

R007
88
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
 
 
228
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
 
R008
200
0
LUCIJAN VALENČIĆ (DINAMIT)
74
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
 
 
104
ILIR DESKAJ (PITBUL)
 
R036
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
228
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
 
 
 
 
R037
74
1
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
104
2
ILIR DESKAJ (PITBUL)
 
R057
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
104
0
ILIR DESKAJ (PITBUL)
 
Osvajači medalja
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN-VODNJAN
3. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA